Зелена карта

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за договором міжнародного страхування
Про послугу Зелена карта

У разі виїзду транспортного засобу, зареєстрованого в Україні, до країн — членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта» власник такого транспортного засобу зобов'язаний мати чинний договір міжнародного страхування, посвідчений відповідним уніфікованим страховим сертифікатом «Зелена карта».

СК «Теком» по даному виду страхування працює як агент провідних страхових компаній України, що мають відповідну ліцензію і сумлінно виконують свої зобов'язання перед клієнтами. У всіх підрозділах СК «Теком» можна оформити такий поліс за цінами не вище, ніж у наших партнерів.

Які ризики покриває
Дорожньо-транспортна пригода за кордоном
Об'єкти страхування
Транспортні засоби загального призначення
Легковий автомобіль, мікроавтобус, автобус, вантажний автомобіль, причіп, напівпричіп тощо.
Документи

Звертайтесь до нас із будь-яких питань щодо умов страхування або внесення змін до страхового полісу, а ми в будь-якому разі заздалегідь повідомимо про необхідність пролонгації полісу або про зміни у діючому законодавстві та інші питання щодо оформлення і дії сертифікатів «Зелена картка»

1
Документи, що засвідчують особу
Внутрішній паспорт, ідентіфікаційний номер Страхувальника.
2
Документи водія
Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу; посвідчення водія Страхувальника.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Супровід договору страхування
Звертайтеся до нас з будь-яких питань, що стосуються виконання договору страхування, або при настанні страхового випадку.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Офіційні продажі полісів
Ми продаємо поліси «Зелена карта» з використання програмного забезпечення страхових компаній — партнерів, які мають власну ліцензію і входять до топ-10 страховиків з даного виду обов’язкового страхування, на підставі укладених агентських угод
Справжня ціна полісу
При оформленні в СК «Теком» страхових сертифікатів «Зелена картка», ви придбаєте договір міжнародного страхування за справжньою ціною, за яку б ви придбали його у офісі оригінальної страхової компанії власника ліцензії.
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
На яку територію поширюється страхове покриття «Зеленої карти»?
Які розміри страхових сум за сертифікатами «Зелена картка»?
Чи надаються пільги для окремих категорій громадян України?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Зелена карта або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

Законодавство більшості країн за умови подорожей на власному автомобілі вимагає наявності спеціального страхового поліса — «Зеленої карти». В'їзд до багатьох країн без такої страховки просто заборонений. Водночас придбання його на кордоні обійдеться дорожче, ніж якщо оформити документи заздалегідь.

Страховий поліс для виїзду за кордон — особливості та переваги

«Зелена карта» на авто — це міжнародний аналог договору ОСЦПВ, тобто це теж страхування відповідальності перед третіми особами, але поліс набирає законної сили на території інших держав.

Цей документ діє в 48 країнах Європи та в деяких інших державах, які підписали угоду (у Туреччині, Ірані, Азербайджані, Ізраїлі, Тунісі, Марокко, Росії, Молдові та в деяких інших).

Ціна на «Зелену карту» залежить від типу транспортного засобу. Для легкових, вантажних автомобілів, автобусів, причепів, мотоциклів вартість відрізнятиметься. При її визначенні буде враховано:

  • які країни збирається відвідати застрахований водій на своєму автомобілі;
  • на який термін підписується договір (мінімально можна оформити на 15 днів, а максима
  • який курс валют актуальний на день покупки.

Сума виплат при настанні страхового випадку визначається законами тієї країни, куди направляється мандрівник.

 

Особливості використання страхового поліса

Якщо завчасно купити «Зелену карту», то можна бути спокійним, що при аварії на дорозі не доведеться оплачувати дорогий ремонт потерпілій стороні. Порядок дій в екстрених ситуаціях, як правило, такий:

  • необхідно звернутися на гарячу лінію, зателефонувавши за номером, вказаним у документі;
  • потрібно надати постраждалій стороні копію договору (тут важливо пам'ятати, що оригінал поліса, оформлений на бланку, повинен залишитися у водія);
  • після повернення в Україну потрібно буде звернутися у свою страхову компанію з письмовою заявою та подати документи, що підтверджують факт настання страхового випадку.

Усі дані про подію заносяться в спеціалізовану базу Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Приймаючи рішення щодо оформлення «Зеленої карти», власник авто повинен знати, що не відшкодують збитків, якщо:

  • застрахований водій отримав травми. Для цього необхідно оформити окремо туристичну страховку, виплати за якою будуть спрямовані на відновлення здоров'я;
  • завдано шкоди власному автомобілю. Його ремонтувати доведеться своїм коштом. Допомогти в таких ситуаціях може поліс КАСКО (один із його варіантів);
  • пошкоджений вантаж. Для цього теж існує інший вид страхування.

Виплати за страховкою в першу чергу передбачають компенсацію збитків постраждалій стороні.