Страхування загальної цивільної відповідальності перед третіми особами

Ви створюєте свій бізнес - ми підтримуємо!
Про послугу Страхування загальної цивільної відповідальності перед третіми особами

Успішний бізнес - мета кожного підприємця. Страхування своєї загальної відповідальності при експлуатації приміщень і споруд, проведенні господарської діяльності, в тому числі в процесі виробництва, постачання або продажу товарів, виконання робіт, надання послуг, дозволить захистити Вас від незапланованих збитків.

Страховими випадками є вступ в законну силу рішення суду, що встановлює відповідальність Страхувальника за ненавмисне заподіяння шкоди третій особі, або добровільне (за умови письмової згоди Страховика) визнання Страхувальником відповідальності за ненавмисне заподіяння шкоди на підставі обґрунтованої претензії третьої особи.

Які ризики покриває
Шкода, заподіяна життю, здоров'ю та працездатності третіх осіб
Шкода, заподіяного майну третіх осіб — матеріальний збиток
Об'єкти страхування
Застрахована відповідальність
Загальна цивільно-правова відповідальність, пов’язана із заподіянням шкоди життю, здоров’ю, працездатності, майну третіх осіб внаслідок здійснення Страхувальником застрахованої діяльності в місці дії договору, який отримав право на здійснення застрахованої діяльності у встановленому законодавством порядку.
Документи

Згідно з видом діяльності Страховик може запросити додаткові документи для укладення договору страхування.

1
Установчі документи
Установчі документи підприємства або ідентифікаційні документи фізичної особи-підприємця відповідно до вимог чинного законодавства.
2
Документи, що підтверджують право власності на майно
Свідоцтво про право власності, договір оренди, договір застави.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Оплатити
Оплатити договір страхування, після чого він набуває чинності.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Індивідуальна підготовка програми страхування, виходячи з конкретних потреб і вподобань клієнта
Поетапна оплата
Можливість поетапної оплати страхового платежу
Відшкодування доцільних витрат
Відшкодування додаткових і доцільних витрат, супровід клієнта протягом всього терміну дії договору страхування
Відшкодування додаткових витрат на
з’ясування обставин страхового випадку, ступеню вини Страхувальника; аварійних комісарів і експертів, проведення оглядів і досліджень; зменшення розміру збитку (шкоди, заподіяної третій особі)
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Який може бути строк дії Договору?
Від яких факторів залежить розмір страхової премії?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Страхування загальної цивільної відповідальності перед третіми особами або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

Страхування відповідальності перед третіми особами як вид страхування дуже різноманітний і є основою для багатьох страхових продуктів, таких як страхування відповідальності орендарів, страхування відповідальності перед сусідами, страхування відповідальності туроператорів, організаторів заходів і т.д. Багато хто вже встиг переконатися в його необхідності, оскільки цей вид страхового захисту забезпечує відшкодування шкоди, яку страхувальник за необережністю завдав іншим людям. СК «Теком» пропонує послуги з оформлення таких договорів.

3 причини, щоб застрахуватися

Страхування громадянської відповідальності перед третіми особами дозволяє власнику такого полісу:

  • відчути безпеку у будь-якій нестандартній ситуації. Якщо непередбачені ситуації у власному будинку або місці, де людина здійснює свою комерційну діяльність, негативно позначаться на інших людях, тобто їм буде завдано фізичного або матеріального збитку, то не доведеться переживати про те, як його відшкодовувати, оскільки цим займатиметься страхова компанія;
  • отримати гарантії, що після придбання страхового полісу за порівняно невисокою ціною він зможе розраховувати на достатній розмір компенсації збитків, завданих стороннім людям;
  • бути впевненим у тому, що його фінансове благополуччя не похитнеться за жодних умов.

Від чого залежить вартість страхового договору

СК «Теком» пропонує оформити добровільне страхування відповідальності перед третіми особами з урахуванням індивідуального підходу. Компанія гарантує гнучкі ціни та якісні послуги європейської якості для всіх своїх клієнтів. До факторів, що вплинуть на вартість договору страхування, належать:

  • Перелік страхових ризиків. Чим довший список ризиків, тим дорожче доведеться заплатити під час укладання договору. Наприклад, за завдання шкоди третім особам лише внаслідок прориву труби буде одна ціна, а повний пакет ризиків, який додатково включає дію вогню, диму, вибуху газу тощо – зовсім інша;
  • розмір страхової суми. Принцип аналогічний - якщо розраховуєте на велику суму компенсації при настанні страхового випадку, то вище буде страховий платіж;
  • Розмір франшизи. Це сума, яку доведеться сплачувати потерпілим самостійно. Серед пропозицій СК «Теком» — поліси з нульовою франшизою, але їхня вартість буде вищою.

Термін дії програми страхування стандартний – 1 рік. Якщо потрібно оформити договір страхування цивільної відповідальності перед третіми особами на більший чи менший період, СК «Теком» готова надати таку можливість.

При оформленні поліса варто уточнити у представника компанії, у яких випадках можна отримати відмову у виплаті. У будь-якому випадку, страховка не поширюється на навмисні неправомірні дії страхувальника, шахрайство або його недбале ставлення до безпеки, яке може призвести до пошкодження майна третіх осіб або заподіяння шкоди їх життю та здоров'ю.

Партнерські відносини між клієнтом та страховою компанією - основа успішної взаємодії

Кредо СК «Теком» — взаємна довіра та відповідальне ставлення до справи. Фахівці компанії готові надати професійну допомогу на всіх етапах дії договору:

  • під час оформлення договору вони узгоджують усі спірні моменти з клієнтами, обговорюють перелік страхових ризиків та приходять до оптимального варіанту;
  • у період дії поліса консультанти надають інформаційну підтримку з усіх питань. Гаряча лінія працює цілодобово та без вихідних;
  • при настанні страхового випадку клієнту розкажуть про те, як поводитися, які будуть потрібні документи для виплати компенсації в повному обсязі.

Страхування відповідальності перед третіми особами — гарантія стабільного фінансового стану за будь-яких складних ситуацій.