Страхування відповідальності власників зброї

Ваша відповідальність в наших руках!
Про послугу Страхування відповідальності власників зброї

У наш час досить велика кількість людей має у власності предмети озброєння, які можуть зберігатися будинку або бути в користуванні. Наявність договору обов'язкового страхування відповідальності власників зброї є обов'язковою умовою для громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю:

 • бойову нарізну вогнепальну зброю армійського зразка або зброю,виготовлену за спеціальним замовленням;
 • вихолощений і навчальну зброю;
 • несучасну стрілецьку зброю;
 • мисливську нарізну вогнепальну зброю (карабіни, малокаліберні гвинтівки, комбіновані рушниці і т. п.);
 • мисливську гладкоствольну вогнепальну зброю;
 • спортивну вогнепальну зброю (спортивні пістолети, револьвери, гвинтівки, рушниці, призначені для використання в спортивних цілях і т. д.);
 • холодну зброю (арбалети, луки, мисливські ножі, катани, мечі, палаші, ятагани, фінські ножі, кортики, кинджали, багнети, багнети-ножі, які не перебувають на озброєнні військових формувань);
 • пневматична зброя (пістолети, револьвери, гвинтівки калібром — понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів в секунду, в яких снаряд (куля) приводиться в рух за рахунок стиснутих газів).

Громадяни України зобов'язані оформити страховий поліс, який захищає права третіх осіб. Страхування цивільної відповідальності власників зброї не потрібно військовослужбовцям, які виконують свої службові обов'язки, співробітникам правоохоронних органів, представників органів внутрішніх справ, прокуратури, суду та інших правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків.

Всі ситуації, пов'язані зі зберіганням, носінням і використанням вищеназваних видів озброєння, чітко визначені в постанові Кабінету Міністрів України № 402 від 29.03.2002 «Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування цивільної відповідальності громадян України».

З договором публічної оферти можна ознайомитися тут.

Які ризики покриває
Нанесення особистої шкоди життю, здоров'ю та працездатності третіх осіб
пошкодження (знищення) майна третьої особи
Об'єкти страхування
Майнові інтереси третіх осіб
майнові інтереси, що не суперечать закону і пов’язані з відшкодуванням шкоди, заподіяної життю, здоров’ю, майну фізичних чи юридичних осіб внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї.
Документи
1
Документи, що засвідчують особу
Внутрішній паспорт, ідентіфікаційний номер Страхувальника.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Оплатити
Оплатити договір страхування, після чого він набуває чинності.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Цілодобова та безкоштовна інформаційна підтримка
Надаємо цілодобову та безкоштовну інформаційну підтримку Страхувальників з будь-яких питань, пов'язаних зі страхуванням, та гарантуємо швидке прийняття рішення про виплату.
Відповідність вимогам регулюючих органів
Договір страхування, укладений в нашій компанії, відповідає всім вимогам регулюючих органів для видачі дозволу на зброю.
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Який розмір страхової суми страховки відповідальності власників зброї?
Скільки коштує страховка?
На який термін може бути укладено договір страхування?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Страхування відповідальності власників зброї або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

Страхування відповідальності власників зброї відноситься до обов'язкових видів і потрібне всім, хто на законних підставах користується зброєю, при використанні, і навіть просто при зберіганні якої можуть випадково постраждати сторонні люди. І саме цей вид страхування якраз доведеться, до речі, якщо через нещасливу випадковість буде завдано шкоди життю та здоров'ю інших людей або чужому майну. СК «Теком» готова взяти на себе зобов'язання щодо виплат компенсації збитків третім особам, якщо власник застрахованої зброї винен у її заподіянні.

У яких випадках оформлення страховки є обов'язковим

В наш час досить багато людей володіють предметами озброєння. Це і любителі полювання, і колекціонери, і просто звичайні люди, які зберігають вдома зброю для самозахисту тощо. Обов'язково необхідно застрахувати відповідальність, якщо у вас є зразки такої зброї:

 • стандартного бойового вогнепального або виготовленого за спецзамовленням;
 • вихолощеного чи навчального;
 • знятого із озброєння застарілого стрілецького;
 • практично всіх видів мисливського нарізного чи спортивного;
 • пневматичний;
 • холодного.

Громадяни України зобов'язані оформити страховий поліс, який захищає права третіх осіб у разі ненавмисного заподіяння шкоди їх життю, здоров'ю чи майну внаслідок володіння, використання чи зберігання зброї.

Страхування цивільної відповідальності власників зброї не потрібне військовослужбовцям збройних сил та інших військових формувань, представникам органів внутрішніх справ, прокуратури, суду та інших правоохоронних органів у виконанні своїх службових обов'язків.

Порядок та правила здійснення обов'язкового страхування цивільної відповідальності громадян України, які мають у власності або іншому законному володінні зброю, за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання або використання цієї зброї, регламентується постановою Кабінету Міністрів України № 402 від 29.03. .2002.

Особливості оформлення договору

СК «Теком» надає можливість оформити страховий поліс власникам зброї, у випадках, які підлягають обов'язковому страхуванню:

 • перед первинною реєстрацією зброї чи безпосередньо у процесі цієї процедури;
 • під час перереєстрації;
 • при отриманні дозволу на зберігання, носіння відомчої зброї під час виконання службових обов'язків, закріплення зброї за собою.

Страховка для власників зброї спрямована на відшкодування збитків третім особам. Компанія готова виплатити компенсацію, якщо внаслідок ненавмисних дій власника зброї постраждали люди або їхнє майно. Вартість страхового поліса в рази менша, ніж сума відшкодування, що виплачується за нанесений збиток.

Гарантії нашої страхової компанії

Обов'язкове страхування відповідальності власників зброї від СК «Теком» має такі переваги:

 • СК «Теком» демонструє відповідальне ставлення на всіх етапах дії договору – від моменту придбання полісу до настання страхового випадку та виплати компенсації потерпілим;
 • стабільне фінансове становище та багатий багаторічний досвід нашої компанії дозволяють надавати страхові послуги європейської якості.

Все це гарантує, що договір страхування відповідальності, оформлений у СК «Теком», запобігає незапланованим витратам для кожного клієнта та забезпечує його матеріальну безпеку в непередбачених ситуаціях. Отримати консультацію з усіх питань та замовити оформлення поліса можна онлайн.

Довірте свій фінансовий добробут страховій компанії «Теком» та відчуєте впевненість у будь-якій ситуації.