Страхування відповідальності власників собак

З полісом страхування ви будете спокійні за поведінку вашого собаки!
Про послугу Страхування відповідальності власників собак

Сьогодні в багатьох сім'ях є домашні тварини. У більшості випадків все домочадці радіють цьому і вміють налагодити контакт навіть з собаками агресивних порід. Але, на жаль, бувають ситуації, коли тварина несподівано поводиться неадекватно - кидається на сусідів, перехожих, рве їм одяг або псує майно, лякає маленьких дітей, кусає їх. Тоді постраждала сторона має право вимагати від господаря компенсації. Суми можуть бути дуже значними, особливо якщо завдано шкоди здоров'ю людини.

Для відшкодування збитків стороннім людям розроблена програма страхування відповідальності власників собак.

Страхування собак певних порід є обов'язковим видом відповідно до «Порядку і правил проведення обов'язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам» (постанова КМ України № 944 від 9.07.2002 року зі змінами). У цьому документі визначено також і перелік порід домашніх тварин, власники яких зобов'язані придбати страховий поліс цивільної відповідальності до, під час реєстрації або перереєстрації собаки. З повним переліком небезпечних порід собак Ви можете ознайомитися тут

Ознайомитися з договором публічної оферти ви можете тут

Які ризики покриває
Нанесення особистої шкоди життю, здоров'ю та працездатності третіх осіб
пошкодження (знищення) майна третьої особи
Об'єкти страхування
Майнові інтереси потерпівшого
майнові інтереси, що не суперечать законодавству, пов'язані з відшкодуванням Страхувальником шкоди, заподіяної життю, здоров'ю, працездатності або майну третіх осіб внаслідок агресивної та непередбачуваної дії собаки
Документи

Страхування відповідальності власників собак може бути цікаво не тільки приватним особам, але, також і професійним кінологів, клубам та іншим.

1
Для фізосіб
Паспорт, ідентифікаційний код та документ, що підтверджує право володіння собакою
2
Для юросіб
Виписка з Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців; статут; наказ (протокол) про призначення керівника, його паспорт і код; довіреність на уповноважену особу (якщо підписує не керівник), його паспорт і код; довідка з банку про відкриття рахунку з реквізитами рахунку і банку; документ, що підтверджує право володіння собакою.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Оплатити
Оплатити договір страхування, після чого він набуває чинності.
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Хто може виступати Страхувальником?
Який розмір страхової суми для цього виду страхування?
Якій розмір виплат у разі настання страхового випадку?
На який термін може бути укладено договір страхування?
Скільки коштує договір страхування?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Страхування відповідальності власників собак або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.
Всі люди в сучасному світі намагаються захистити своє фінансове становище і убезпечити себе від непередбачених витрат, оскільки іноді бувають ситуації, коли ненавмисно, з якихось причин можна заподіяти стороннім людям збитки, які доведеться відшкодовувати самостійно. Одним із варіантів такого захисту є страхування відповідальності власників собак.

Чому важливо оформити цей вид страхування

Сьогодні багато хто заводить собак, адже це «друг людини», який дарує багато радості, любить тебе просто тому, що ти є, і, в більшості випадків усі домочадці вміють налагодити контакт навіть із собаками агресивних порід. Але, на жаль, бувають ситуації, коли тварина несподівано поводиться неадекватно: кидається на сусідів, перехожих, маленьких дітей, рве їм одяг чи псує майно, може навіть покусати. Тоді постраждала сторона має право вимагати від господаря собаки компенсацію завданих збитків. Суми можуть бути дуже значними, особливо якщо завдано шкоди здоров'ю людини.
 
Всі витрати на відшкодування збитків потерпілим від «неадекватних» дій собаки бере на себе страхова компанія, і для цього розроблені спеціальні програми страхування, що покривають заподіяні матеріальні або фізичні збитки. Погодьтеся, це дуже зручно, коли в критичних ситуаціях про тебе є комусь подбати і не доводиться вирішувати проблеми самостійно. Крім того, страховка на собаку певної породи є обов'язковою відповідно до «Порядку проведення обов'язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам» (постанова КМ України № 944 2002 року). У цьому документі визначено список порід собак, власники яких зобов'язані придбати страховий поліс цивільної відповідальності. Господарі собак порід, не зазначених у цій Постанові, можуть оформити такий договір за бажанням.
 

Особливості страхування власників собак

Місія цього виду страхування — одночасно показати своє відповідальне ставлення до інших людей і запобігти виникненню власних фінансових проблем, якщо тварина поводитиметься неадекватно. Захиститись можна від таких неприємностей:
  • заподіяння шкоди життю та здоров'ю людей;
  • псування майна третіх осіб.
СК «Теком» готова взяти на себе зобов'язання виплатити компенсацію потерпілим, якщо причиною збитків є неадекватні дії тварини, власник якої завчасно оформив страховку.
Стандартний термін дії такого договору — від 1 до 3 років, але за необхідності можна скоротити або продовжити дію послуги. Наша страхова компанія гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта та пропонує оформити договір страхування. Потрібно надати лише ветеринарний паспорт, бо там міститься вся необхідна інформація про тварину. Також є можливість замовити та оформити цей договір онлайн.
 
 
Страховка для собаки, як і будь-який інший договір страхування, зазвичай включає пункти про:
  • страхові ризики;
  • вартості договору;
  • порядок нарахування страхових виплат;
  • послідовності дій у разі настання страхового випадку.
На ціну договору страхування відповідальності власників собак впливає лише термін, на який ви його укладаєте.
 
СК «Теком» в окремих випадках готова запропонувати свою допомогу та представляти інтереси свого клієнта в суді, якщо це буде потрібно.
Придбання полісу страхування відповідальності для власників собак дозволяє господарю домашньої тварини не хвилюватися про те, що вона поведеться неадекватно і це спричинить пошкодження майна або заподіяння шкоди здоров'ю інших людей.
 
Співпраця з нашою страховою компанією надасть додаткові гарантії вашого стабільного фінансового стану та безпеки.