Страхування відповідальності власників маломірних суден

Візьми впевненість з собою в море!
Про послугу Страхування відповідальності власників маломірних суден

Страхування цивільної відповідальності судновласника перед третіми особами (Third Party Liability - TPL) є ключовим елементом страхування і давно закріплено на законодавчому рівні. Без такого поліса яхті або катеру можуть відмовити в заході майже в будь-який європейський порт. Цей вид страхування включає страхування відповідальності судновласника за шкоду, заподіяну майну третіх осіб, навколишньому середовищу, а також життю або здоров'ю людини.

На умовах Правил страхування СК «Теком» може бути застрахована відповідальність власників маломірного судна, що передбачає обов'язок Страховика за встановлену Договором страхування плату здійснити виплату страхового відшкодування за шкоду, яка була заподіяна життю, здоров'ю і працездатності та/або майну третьої особи внаслідок морської події (аварії), під час експлуатації водного транспортного засобу.

Які ризики покриває
Відповідальність за зіткнення застрахованого судна з іншими судами і додаткові витрати, пов'язані з таким зіткненням
Інші види відповідальності, передбачені Договором страхування, відповідно до міжнародних систем страхування
Відповідальність за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та працездатності або майну фізичних осіб, за винятком членів екіпажу
Відповідальність за пошкодження плавучих та нерухомих об'єктів
Об'єкти страхування
Відповідальність власника маломірного судна
Предметом Договору страхування є майнові інтереси, що не суперечать закону, пов'язані з відшкодуванням шкоди, завданої Страхувальником або іншою особою життю, здоров'ю, працездатності, майну третіх осіб, під час експлуатації водного транспортного засобу і здійснення перевезень.
Документи

Докладніше про те, як оформити страхування відповідальності власника маломірного судна, ви можете дізнатися, зв'язавшись з нашими фахівцями.

1
Установчі документи
Установчі документи підприємства або ідентифікаційні документи фізичної особи-підприємця відповідно до вимог чинного законодавства.
2
Документи на маломірне судно
Право власності або підстави для експлуатації судна; класифікаційне свідоцтво Регістра судноплавства; свідоцтво про придатність судна до плавання; документ, що підтверджує кваліфікацію судноводія.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Оплатити
Оплатити договір страхування, після чого він набуває чинності.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Надійне перестрахування
При здійсненні перестрахування наша компанія співпрацює з надійними вітчизняними і всесвітньо відомими міжнародними перестраховиками та брокерами.
Відшкодування витрат судновласника
Договором може бути передбачено відшкодування витрат, розумно і доцільно проведених Страхувальником за погодженням із страховиком, для запобігання настання страхового випадку або зменшення розміру завданих в результаті страхового випадку збитків.
Відповідність міжнародним стандартам
Договір страхування і Сертифікат, які оформлюються в нашій компанії, відповідають всім вимогам регулюючих органів. Програма страхування передбачає індивідуальний підхід до визначення страхового тарифу і застосування міжнародних уніфікованих умов страхування.
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Страхування відповідальності власників маломірних суден або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.