Страхування відповідальності нотаріусів

Договір страхування допоможе зберегти довіру клієнтів і вашу репутацію
Про послугу Страхування відповідальності нотаріусів

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про нотаріат», перед початком своєї нотаріальної діяльності усі нотаріуси, які займаються приватною практикою, зобов'язані укласти договір страхування цивільно-правової відповідальності з метою захисту клієнтів від неправомірних дій або недбалості, вчинених при здійсненні нотаріальних дій.

Страховим випадком є заподіяння третім особам майнової шкоди внаслідок вчинення незаконних дій або недбалості Страхувальника під час вчинення ним нотаріальних та/або інших дій, що мало місце в період дії договору обов'язкового страхування.

Факт настання страхового випадку встановлюється на підставі судового рішення, що набрало законної сили, або визнаного Страхувальником та погодженого Страховиком письмової вимоги (претензії) третьої особи.

Наявність договору страхування допоможе захистити Вас від збитків у разі нанесення шкоди майновим інтересам Ваших клієнтів, зберегти їхню довіру та свою репутацію.

Які ризики покриває
Вчинення незаконних дій або недбалість Страхувальника під час вчинення ним нотаріальних та/або інших дій в період дії договору обов'язкового страхування, в результаті чого третім особам може бути заподіяна майнова шкода
Об'єкти страхування
Майнові інтереси
Майнові інтереси, які не суперечать закону і пов'язані з обов'язком страхувальника відшкодувати шкоду, заподіяну третім особам внаслідок вчинення нотаріальних дій та інших дій, покладених на нотаріуса відповідно до закону або недбалості страхувальника.
Документи

Для укладення договору страхування необхідно надати такі документи:

Договір вступає в силу після оплати.

1
Документи, що засвідчують особу
Внутрішній паспорт, ідентіфікаційний номер Страхувальника.
2
Спеціальні документи
Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю; реєстраційне посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Оплатити
Оплатити договір страхування, після чого він набуває чинності.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Відповідність законодавству
Договір страхування і Сертифікат, що укладаються в нашій компанії, відповідають всім вимогам регулюючих органів. Внесення змін до умов договору страхування (укладання додаткових договорів) відповідно до змін чинного законодавства виконується вчасно.
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
На яку страхову суму укладається договір страхування?
Скільки коштує договір страхування відповідальності нотаріуса?
Який розмір страхового відшкодування по страхуванню відповідальності нотаріуса?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Страхування відповідальності нотаріусів або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

Страхування професійної відповідальності нотаріусів є обов'язковим в Україні на підставі статті 28 Закону «Про нотаріат» та постанови Кабінету Міністрів від 19 серпня 2015 р. № 624 «Про затвердження Порядку та правил проведення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса». Без страхового поліса такий фахівець не має права виконувати свої обов'язки.

Особливості страхової програми

Цей вид страхового поліса забезпечує захист майнових інтересів людини, що займається нотаріальною діяльністю. Відповідно до законодавства України, мінімальний розмір страхової суми становить 1 000 мінімальних зарплат. Ціна договору визначається індивідуально.

Щоб оформити страхування нотаріальної діяльності, потрібно надати копії наступних документів:

  • паспорт та ідентифікаційний код;
  • ліцензія на зайняття нотаріальною діяльністю;
  • свідоцтво про реєстрацію.

Якщо в нотаріальній конторі працює кілька співробітників, необхідно надати список всіх працівників. Слід враховувати, що термін оформлення страхового договору не може бути менше 1 року. При бажанні період дії збільшують до 5 або більше років.

Для отримання компенсації при настанні страхового випадку потрібно протягом 10 днів направити в страхову компанію копію рішення суду про відшкодування заподіяної шкоди або претензію від потерпілого клієнта. Компанія розглядає надані документи, як правило, протягом 15 днів. Цей термін може бути збільшений, якщо необхідна додаткова експертиза або спеціальні дані про те, що сталося. На підставі отриманої інформації приймається рішення про виплату або відмову в ній.

Наші гарантії

Страхування нотаріусів в СК «Теком» має наступні переваги:

  • надається підтримка страхувальника фахівцями компанії;
  • гарантується індивідуальний підхід до кожного клієнта, підбір програми страхування;
  • проводиться грамотна цінова політика і пропонується оптимальна вартість договору;
  • надається можливість замовити оформлення документів та отримати консультації в онлайн-режимі;
  • європейський рівень обслуговування компанії і кваліфікована допомога базуються на роботі фахівців, які добре розбираються в тонкощах українського законодавства.

Враховуючи все перераховане вище, можна не сумніватися, що договір страхування відповідальності нотаріусів, укладений з СК «Теком», буде гарантією матеріальної стабільності клієнта.