Страхування від нещасного випадку

СК «Теком» завжди поруч!
Про послугу Страхування від нещасного випадку

Страхування від нещасного випадку — найпростіший спосіб захистити себе і своїх близьких від неприємних випадковостей, пов'язаних зі здоров'ям. Договір страхування забезпечить отримання грошової компенсації та зведе до мінімуму непередбачені витрати.

Нещасний випадок — обмежена в часі подія, обумовлена раптовим впливом одного чи кількох небезпечних чинників, що має ознаки ймовірності та випадковості настання, внаслідок якої заподіяно шкоду майновим інтересам Застрахованої особи, пов’язаним з її життям, здоров’ям та працездатністю.

Які ризики покриває
Встановлення інвалідності
Смерть
Тимчасова втрата працездатності
Травматичні ушкодження
Об'єкти страхування
Фізичні особи
Дієздатні фізичні особи віком від 1 до 65 років, незалежно від роду занять, дозвілля та виду спорту, яким вони займаються.
Документи

Поліс можна оформити на свою користь або на користь іншої застрахованої особи, за її згодою.

 

1
Документи, що засвідчують особу
Внутрішній паспорт, ідентіфікаційний номер Страхувальника.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Оплатити
Оплатити договір страхування, після чого він набуває чинності.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Швидке укладення договору
Ми пропонуємо спрощену процедуру укладення договору страхування без подання заяви на страхування.
Оптимальні умови
Можливість вибору оптимальних умов страхового захисту та відсутність франшизи.
Швидкі виплати
Мінімальний перелік документів для отримання страхової виплати.
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Який розмір страхової суми?
Скільки коштує договір страхування?
На який термін може бути укладено договір страхування?
Який розмір виплат у разі настання страхового випадку?
В якій строк здійснюється страхова виплата?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Страхування від нещасного випадку або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

Дані статистики говорять про те, що кількість нещасних випадків в Україні щорічно зростає. Люди отримують різні каліцтва, тілесні ушкодження, внаслідок цього втрачають працездатність, оформляють лікарняні листи, в особливо важких ситуаціях — навіть інвалідність. Усе це призводить до значних фінансових втрат, які важко швидко компенсувати. Допомогти в таких ситуаціях може страхування від нещасних випадків. Саме фінансова підтримка страхових компаній стає надійним помічником в екстрених ситуаціях.

Коли діє програма страхування від нещасних випадків

Щоб допомогти людям подолати грошові проблеми у кризових ситуаціях, дати можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу, консультації профільних лікарів у хороших клініках, пройти якісне діагностування, компанія «Теком» розробила комплексні програми. Добровільне страхування від нещасного випадку розраховане на компенсацію матеріальної шкоди, заподіяної внаслідок подолання наслідків травм, отриманих вдома, на роботі, в подорожі. Скрізь, де людина може травмуватися, отруїтися, отримати забій, розтягнення, перелом, де її можуть вкусити комахи, діє наш страховий договір.

На відміну від деяких обов'язкових видів соціального страхування від подій на виробництві, які діють тільки в робочий час, страхування життя від нещасного випадку від СК «Теком» захищає людей в Україні цілодобово. Адже небезпека може підстерігати і в подорожі, і на дорогах. Якщо людина займається спортом професійно, то наші фахівці можуть порекомендувати розширену програму. Тоді вона буде захищеною під час тренувань, змагань, особливо якщо вона захоплюється екстремальними видами спорту.

Як розрахувати вартість страховки та розмір компенсації

Страховий платіж розраховується індивідуально й залежить від розміру страхової суми. При настанні критичної ситуації після звернення до компанії буде визначений розмір виплат.

Розрахування страхового відшкодування залежить від серйозності проблем зі здоров'ям. При нарахуванні враховують такі умови:

  • якщо застрахована людина померла, то родичі отримають страхову суму у 100-відсотковому обсязі;
  • якщо внаслідок отриманих травм буде встановлена перша група інвалідності, то виплати теж будуть 100-відсоткові, при встановленні другої групи — 70% від страхової суми, при призначенні третьої — 50% на лікування;
  • якщо застрахована особа тимчасово втратить працездатність, то компанія компенсує 0,5% від страхової суми за кожен день лікарняного.

Поліс страхування від нещасних випадків дозволить почуватися впевнено, незважаючи на всілякі катаклізми. Головне завдання такого договору — забезпечити фінансову підтримку у складний час після заподієння шкоди здоров'ю.

Гарантії страхової компанії «Теком»

СК «Теком» націлена на те, щоб застрахувати людей і надати своїм клієнтам максимальну допомогу та підтримку в нестандартних життєвих ситуаціях. У зв'язку з цим у нас гарантують нарахування виплат при настанні нещасного випадку протягом 15 днів із дня отримання останнього документа, що підтверджує факт настання, причину, наслідки та обставини страхового випадку.

Для того, щоб вибрати оптимальну програму, людина може залишити заявку на страхування від нещасних випадків онлайн за допомогою спеціальної форми на сайті. Наші менеджери дадуть відповідь найближчим часом. З ними можна буде обговорити перелік ризиків, включених до договору, ціну поліса та інші деталі.

Для оформлення поліса знадобиться простий пакет документів — паспорт страхувальника та ідентифікаційний код.

У страховій компанії «Теком» завжди раді допомогти своїм клієнтам, запропонувати якісний сервіс, гарантувати фінансовий захист у важкі часи.