Страхування будівельно-монтажних ризиків

Ви будуєте - ми підтримуємо!
Про послугу Страхування будівельно-монтажних ризиків

Страхування будівельно-монтажних ризиків передбачає відшкодування матеріального збитку, понесеного під час проведення всіх видів та етапів будівельних робіт: будівництва нових об’єктів, реконструкції і реставрації існуючих, проведення ремонтних, пуско-налагоджувальних, монтажних, демонтажних та інших робіт.

Конкретні умови страхування визначаються в договорі між Страховиком та Страхувальником на підставі заяви-анкети і наданої проектної документації.

Які ризики покриває
Вогонь
Крадіжка зі зламом
Транспортна шкода
Аварійні події
Розбій
Протиправні дії третіх осіб
Стихійні явища
Грабіж
Ненавмисних помилок працівників Страхувальника
Пошкодження водою
Об'єкти страхування
Об'єкти будівельних робіт
Об'єкти нового будівництва, незавершеного будівництва, модернізації, реконструкції та розширення, капітального ремонту, об'єкти, на яких проводяться роботи з технічного переоснащення та підтримки потужностей діючих підприємств
Об'єкти монтажних робіт
Машини, обладнання, механізми та конструкції, наприклад, турбіни, генератори, трансформатори, комутаційні пристрої, верстати, насоси, підйомники, крани, транспортери, канатні дороги, трубопроводи, сталеві мости; електростанції, хімічні установки, доменні печі, т.п.
Обладнання будівельного майданчика
Складські, адміністративні та побутові приміщення, тимчасові і допоміжні будівлі і споруди
Обладнання
Будівельні машини та обладнання (власні або орендовані)
Документи

Укладений з нашою компанією договір страхування дозволить Страхувальнику звести до мінімума непередбачувані витрати та в строки виконати проект.

1
Установчі документи підприємства
• Установчі документи підприємства або ідентифікаційні документи фізичної особи або фізичної особи - підприємця відповідно до вимог чинного законодавства • Документи, що підтверджують право на володіння, користування або розпоряджання залізничними транспортними засобами: договір купівлі-продажу, договір оренди, договір лізингу тощо
2
Документи на проведення будівельно-монтажних робіт
Проектно-кошторисна документація; договір підряду (витяг з договору підряду) дозвільний документ на проведення будівельно-монтажних робіт; графік проведення робіт.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Оплатити
Оплатити договір страхування, після чого він набуває чинності.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Індивідуальний підхід
Програма страхування передбачає індивідуальний підхід до визначення страхового тарифу і застосування міжнародних уніфікованих умов страхування.
Надійне перестрахування
При здійсненні перестрахування наша компанія співпрацює з надійними вітчизняними і всесвітньо відомими міжнародними перестраховиками та брокерами.
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Страхування будівельно-монтажних ризиків або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

Страхування будівельно-монтажних ризиків

У процесі проведення будівельно-монтажних робіт часто можуть виникнути ситуації, що призводять до збитків та втрат. У цій ситуації під загрозу потрапляє фінансове благополуччя організації, її конкурентоспроможність. Проблеми можуть виникнути на будь-якій стадії будівництва від розробки проекту до введення його в експлуатацію. Захистити матеріальні активи підприємства, її капіталовкладення та покрити можливі витрати може бути страхування будівельно-монтажних ризиків від СК «Теком». Це комплексний вид страхового захисту, який дає змогу відшкодувати збитки, отримані при пошкодженні будівельних об'єктів, обладнання, матеріалів.

Які гарантії отримує власник полісу страхування будівельно-монтажних ризиків

На відміну від багатьох західних країн, в Україні цей вид страхування є добровільним. Але багато компаній, які оформили такий поліс, вже відчули його переваги:

 • у разі виникнення проблемних ситуацій та пошкодження частини будівель під час будівництва внаслідок аварій або протиправних дій третіх осіб грошова компенсація виплачується своєчасно. Отже, зведення об'єктів триває без зупинки, і здача в експлуатацію проводиться чітко в строк;
 • керівникам підприємств не доводиться створювати резервні фонди для покриття можливої ​​шкоди;

Загалом страхування будівельно-монтажних ризиків є надійним механізмом для мінімізації збитків та продовження робіт. У деяких випадках під час проведення тендерів та укладення великих контрактів щодо будівництва замовники вимагають обов'язково укласти договір такого типу.

Особливості страхування будівельно-монтажних ризиків

В Україні найпопулярнішими є договори двох типів — страхування від «всіх ризиків» та від певного переліку небезпек, наприклад, від впливу води, вогню, стихійних лих, протиправних дій третіх осіб, аварійних пригод. СК «Теком» надає індивідуальний підхід до оформлення кожного договору та готова обговорити зі страхувальником усі деталі.

Серед клієнтів нашої компанії – генеральні підрядники, які відповідають за виконання робіт, субпідрядники, замовниками.

Вартість страхування будівельних робіт розраховується індивідуально, при цьому враховуються такі критерії:

 • наскільки високий ризик наступу стихійних лих: у якій сейсмічній зоні знаходиться об'єкт, що зводиться, наскільки високий ризик повеней, лісових пожеж, буревіїв, ураганів;
 • особливості будівництва та віддаленість розташування. Враховується, наскільки швидко може бути надано допомогу, якщо станеться природна катастрофа або техногенна аварія;
 • характеристика об'єкта будівництва та будматеріалів до якого класу безпеки вони належать;
 • використовувані методи та технології проведення робіт, щільність графіка;
 • розмір кошторису для проведення будівельно-монтажних робіт загалом і кожного етапу окремо.

На остаточну вартість страхового договору вплинуть рівень кваліфікації та досвід підрядника. Додатково можуть бути застраховані гарантійні післяпускові зобов'язання. У такому разі страховий захист діятиме вже під час експлуатації об'єкта на період гарантії.

Переваги співпраці з СК "Теком"

23-річний досвід компанії «Теком» дозволяє оформити страхування будівельної діяльності під час зведення масштабних та дорогих об'єктів. Наші фахівці мають велику практику у супроводі різноманітних проектів, надання страхових послуг. Серед інших переваг співпраці з нашою компанією можна назвати:

 • готовність взаємодіяти з клієнтом 24/7, що дуже важливо у разі настання страхових випадків;
 • професійна підтримка на всіх етапах укладання та дії договору. Замовити консультацію спеціаліста можна онлайн через форму зворотнього зв'язку на сайті;
 • привабливі тарифи, які будуть доступні представникам не лише великого, а й дрібного та середнього бізнесу;
 • розробка індивідуальних програм страхування.

Повне відшкодування збитків під час проведення будівельно-монтажних робіт гарантоване. Співпраця з СК «Теком» – це запорука вашої фінансової стабільності.