Страхування нерухомості. Програма «Класична»

Страхування житла — єдиний спосіб уникнути непередбачених збитків
Про послугу Програма «Класична»

Страхування квартири або будинку - це надійний спосіб уберегти себе і свою сім'ю від несподіваних фінансових втрат і гарантія відновлення пошкодженого і втраченого майна.

З полісом страхування майна ви можете не хвилюватися за збереження свого житла.

Ми пропонуємо програму страхування майна для фізичних осіб «Класична», яка зможе покрити будь-які можливі збитки і втрати, вам залишається тільки обрати набір ризиків. Також ви можете наповнити поліс страхування додатковими послугами за бажанням.

Які ризики покриває
Зіткнення із застрахованим майном
Падіння пілотованих літальних об'єктів, їх частин, вантажу і багажу, які перевозяться, а також розливання палива
Вибух
Бій скла, вітрин, дзеркал та інших скляних елементів будівель
Крадіжка зі зламом
Пожежа
Протиправні дії третіх осіб (в т. ч. вандалізм, хуліганство).
Удар блискавки
Грабіж
Стихійні явища
Інші раптові і непередбачені події, що відбулися в місці дії договору страхування, не виключені Правилами і зазначені в договорі страхування
Пошкодження водою з водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем і систем пожежогасіння
Об'єкти страхування
Нерухоме майно
Будинок або квартира, включаючи всі конструктивні елементи і невід'ємні інженерні комунікації, а також земельна ділянка.
Внутрішнє оздоблення
Внутрішній ремонт.
Рухоме майно
Предмети домашнього вжитку (меблі, апаратура), електрообладнання, скляні елементи приміщень.
Документи

Ми гарантуємо індивідуальний підхід при укладенні договору страхування нерухомості.

1
Документи, що засвідчують особу
Внутрішній паспорт, ідентіфікаційний номер Страхувальника.
2
Документи, що підтверджують право власності на майно
Свідоцтво про право власності, договір оренди, договір застави.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Оплатити
Оплатити договір страхування, після чого він набуває чинності.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Витрати на розчищення
Витрати на розчищення та прибирання вказаної в Договорі території від уламків майна, що постраждало в результаті страхового випадку й транспортування сміття до найближчого місця утилізації.
Витрати на демонтаж
Витрати на демонтаж будівель та споруд або переміщення обладнання на нове місце, необхідні для рятування майна та/або з метою зменшення збитків.
Витрати на розрахунок розміру збитку
Витрати на отримання документів, що підтверджують розмір збитків: акт товарознавчої незалежної експертизи про розмір збитку, погоджені (визнані) Страховиком рахунки ремонтних підприємств, кошториси, квитанції та інші первинні документи, що мають відношення до застрахованого майна. Витрати на проведення експертизи сплачує Страховик
Витрати на знос
Витрати на знесення частин будівель і споруд, що залишилися після настання страхового випадку, і на їх транспортування до найближчого місця зберігання (утилізації).
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Що не можна застрахувати за програмою «Класична»?
Чи потрібна система сигналізації для укладання договору?
Чи буде працювати страховка, якщо майно переходить в заставу?
Скільки коштує страхування майна і від чого залежить ціна?
На який термін можна укласти договір?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Страхування нерухомості. Програму «Класична» або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

Кожній людині доводиться багато й довго працювати для того, щоб придбати житло та створити в ньому домашній затишок. На жаль, часто буває так, що все, що було створено за довгі роки праці, в одну мить перетворюється на прах. Причини для цього можуть бути різні: вплив води, пограбування, пожежа, грабіж, крадіжка або ж вибух побутового газу. Щоб не наражатися на ризик залишитися без всього, слід застрахувати своє майно. Само по собі страхування квартири не гарантує, що з речами нічого не трапиться. Але воно гарантує, що у разі настання екстреного випадку власник отримає кошти на їх відновлення. СК «Теком» допоможе захистити від істотних фінансових втрат за непередбачених обставин.

Що дає поліс страхування нерухомості

СК «Теком» пропонує своїм клієнтам програму фінансового захисту нерухомості. Для того щоб нею скористатися, потрібно буде підтвердити право власності на майно та дати можливість визначити його вартість для оцінювання розміру подальшої компенсації.

Поліс страхування нерухомості дозволяє захистити власне або орендоване майно, приміщення для офісу від пошкоджень. Розмір відшкодування значно перевищує суму оплати страховки, що робить її економічно вигідною для страхувальника.

Незалежно від наявності охорони будівель і знаходження у приміщенні власників, страхування будинку діє в режимі 24/7.

Від чого залежить ціна страховки

Наша компанія сформувала вигідні тарифи для своїх клієнтів. Ми можемо запропонувати кілька різних варіантів програм за різною вартістю. У будь-якому випадку буде працювати наступний принцип — чим на більшу суму буде застраховане майно, тим дорожче обійдеться поліс. На вартість страховки впливають:

  • стан майна;
  • страхова сума, розмір франшизи;
  • термін дії договору та місце розташування об'єкта;
  • кількість страхових ризиків;
  • оснащення приміщення засобами безпеки.

Також у ціноутворенні мають значення умови виплати компенсації.

Щоб страхування житлових приміщень спрацювало найбільш ефективно та клієнт міг розраховувати на отримання вигідної компенсації, перелік застрахованих предметів вказується в договорі.

Що потрібно робити, якщо страховий випадок настав

Найголовніше — потрібно повідомити СК про настання страхового випадку. Зазвичай на це виділяється 3 робочі дні. Якщо ж цього не зробити без поважної причини, страхова компанія може відмовитися виплачувати компенсацію. Порядок дій клієнта може бути таким:

  • написати заяву на отримання компенсації у страховій компанії;
  • надати свій екземпляр страхового договору та документи, що засвідчують особу заявника;
  • зібрати всі необхідні документи, що підтверджують факт настання страхового випадку (це можуть бути фотографії, акти від житлово-експлуатаційних організацій, документи з поліції).

Для прояснення ситуації компанія має право вимагати будь-яку додаткову інформацію.

Актуальні пропозиції від компанії «Теком»

Фахівці СК «Теком» допоможуть клієнтові вибрати саме той набір ризиків, який буде необхідний для захисту його житла, складуть індивідуальну програму страхування, проконсультують з приводу пакету необхідних документів, приймуть заявку на страхування будинку онлайн.

Наша компанія може також запропонувати популярний страховий продукт — страхування відповідальності перед третіми особами (наприклад, сусідами). У цьому випадку, якщо з вини застрахованого відбудеться затоплення, пожежа, СК «Теком» компенсує третім особам усі заподіяні збитки.