«Міні-КАСКО»

Не витрачай зайвого та будь впевнений у дорозі!
Про послугу Програма «Міні-КАСКО»

«Міні-КАСКО» — це програма автострахування, що дозволяє, при наявності поліса Автоцивілки, отримати додатковий страховий захист для Вашого автомобіля на випадок настання ДТП, події з вини водія, який керував застрахованим транспортним засобом.

Програма розроблена для легкових автомобілів зі строком експлуатації від 8 до 20 років, страхування яких за іншими програмами КАСКО значно дорожчає з кожним роком або взагалі неможливо з причини значного строку експлуатації.

Основною перевагою «Міні-КАСКО» є відсутність франшизи та можливість вибору розміру лімітів відшкодування та встановлення їх у фіксованих розмірах нижче ринкової вартості застрахованого автомобіля. При цьому на розмір страхового відшкодування в межах встановленого ліміту відшкодування впливає тільки експлуатаційний знос транспортного засобу.

Не витрачайте зайвого і будьте впевнені у дорозі з «Міні-КАСКО»!!!

 

Які ризики покриває
ДТП (дорожньо-транспортна пригода), що сталася тільки внаслідок зіткнення застрахованого автомобіля з іншим ТЗ, за умови наявності двох або більше учасників та за умови вини Страхувальника
Об'єкти страхування
Легкові автомобілі
транспортні засоби загального призначення, не обладнані спеціальним устаткуванням, з кількістю місць для сидіння не більше дев'яти, з місцем водія включно
Документи

Для оформлення договору у вас повинен бути в наявності Поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за внутрішнім договором страхування (Автоцивілка)

1
Документи, що засвідчують особу
Внутрішній паспорт, ідентіфікаційний номер Страхувальника.
2
Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
Документ, що підтверджує право володіння, користування, чи розпорядження транспортним засобом (довіреність, договір оренди, лізингу і т. д.).
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Супровід договору страхування
Звертайтеся до нас з будь-яких питань, що стосуються виконання договору страхування, або при настанні страхового випадку.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Відсутність франшизи
Виплата страхового відшкодування здійснюється без вирахування франшизи, тобто франшиза становить 0,0%.
Будь-який стаж водіїв
У договорі страхування відсутні будь-які обмеження щодо стажу водіїв, допущених до керування застрахованим транспортним засобом
Вибір ліміту відшкодування
Страхувальник може обрати один з декількох варіантів лімітів відшкодування, встановити його у розмірі, менше, ніж ринкова вартість транспортного засобу, та отримати відшкодування збитків в повному обсязі, в межах встановленого ліміту відшкодування, без застосування застереження «про недострахування».
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Чи є необхідним огляд транспортного засобу при заключенні Договору страхування?
На яку територію може розповсюджуватися страхове покриття програми?
Чи враховується амортизаційний знос при виплаті страхового відшкодування?
Чи є особливості врегулювання збитків за програмою «Міні-КАСКО»?
Що впливає на вартість «Міні-КАСКО»?
За якою системою виплат страхового відшкодування можливо укладання договору страхування?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Програма «Міні-КАСКО» або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

Сьогодні стає все більше водіїв, які прагнуть оформити страховий поліс, щоб захистити свій автомобіль від усіх ризиків. Але бажання не завжди збігаються з фінансовими можливостями, особливо під час кризи, викликаного пандемією. Йдучи назустріч клієнтам у вирішенні подібних питань, СК «Теком» презентує програму «Міні-КАСКО».

Особливості програми
Цей пакет призначений для захисту власника авто. При виникненні екстрених ситуацій на дорогах компанія зобов'язується виплатити страхувальнику фіксовану суму. Програма «Міні-КАСКО» створена на основі стандартного договору добровільного автострахування, але відрізняється тим, що страховий платіж і сума виплат визначаються відразу і не залежать від вартості автомобіля, завданих збитків і т. Д.

Такий підхід вигідний тим, що водій платить менше при оформленні поліса, а при настанні страхового випадку може розраховувати на компенсацію від страхової компанії в розмірі від 15 тис. до 75 тис. Грн.

Поліс орієнтований на захист благополуччя власника авто, якщо сталося ДТП, в якому він винен. Наприклад, неприємності з автомобілем можуть трапитися в будь-якому місці на дорогах України. Але водій буде спокійним, тому що, коли виріб пошкоджено машини він, як один з потерпілих, отримає компенсаційні виплати. При цьому обов'язково потрібно пам'ятати про те, що мінімальна КАСКО не захищає від відповідальності при подію на дорогах, так що придбати Поліс обов'язкового страхування необхідно.

Оформлення поліса - основні нюанси
Основними фінансовими параметрами, які визначають вартість страховки, є:

  • страховий платіж;
  • страхова сума.

Ціни на «Міні-КАСКО» є фіксованими. На відміну від інших програм, створених на основі цього поліса, де вартість страховки розраховується індивідуально, ціна відома заздалегідь. Водій може вибрати один з чотирьох варіантів від 900 до 3600 грн і оформити документ. Пропорційно зміниться і сума виплат, які будуть призначені при настанні страхового випадку. І ще потрібно знати, що при її розрахунку врахують амортизацію транспортного засобу.

Страховий договір оформляється терміном на 1 рік.

СК «Теком» гарантує виплати
Перевагами «Міні-КАСКО» в Україні можуть скористатися водії, які мають автомобіль старше 8 років. СК «Теком» гарантує таким автовласникам виплати, якщо вони потрапили в ДТП. Таким чином компанія допомагає їм відремонтувати власне ТС.

Крім гарантованої компенсації, клієнт може розраховувати:

  • на цілодобову інформаційну підтримку з боку компанії. Досвідчені консультанти на гарячій лінії готові дати вичерпні відповіді на всі питання страхувальника;
  • на допомогу з боку аварійного комісара, який проконсультує в будь-який час доби. У складних ситуаціях він прибуде на місце події.


Клієнту компанії «Теком» надається можливість самостійно визначити розмір платежу і, відповідно, страхової суми при оформленні договору добровільного автострахування.

СК «Теком» серйозно ставиться до ведення бізнесу, уважна до потреб клієнтів, має стійке положення на страховому ринку України. Все це дає підстави стверджувати, що, купуючи поліс в цій компанії, водій отримує надійні гарантії своєї фінансової безпеки.