Обов'язкове страхування від нещасного випадку на транспорті

Обов'язкове страхування для водіїв та пасажирів
Про послугу Обов'язкове страхування від нещасного випадку на транспорті

СК ТЕКОМ пропонує вигідні умови страхування від нещасних випадків на транспорті, що дозволить підприємству уникнути збитків у разі завдання шкоди життю чи здоров’ю застрахованої особи внаслідок непередбаченої транспортної події.

Особисте страхування від нещасних випадків на транспорті є обов'язковим і здійснюється на підставі Постанови КМУ від 14 серпня 1996 р. №959 «Про затвердження Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті».

Водії страхуються тільки на час обслуговування поїздки, а пасажири - з моменту оголошення посадки в морське або річкове судно, поїзд, автобус або інший транспортний засіб до моменту завершення поїздки.

Які ризики покриває
Встановлення інвалідності
Смерть
Тимчасова втрата працездатності
Травматичні ушкодження
Об'єкти страхування
Пасажири
Пасажири залізничного, морського, внутрішнього водного, автомобільного та електротранспорту, крім внутрішнього міського, під час поїздки або перебування на вокзалі, в порту, на станції, пристані
Працівники транспортних підприємств
Працівники транспортних підприємств, що безпосередньо зайняті на транспортних перевезеннях, а саме: водії автомобільного транспорту; машиністи та помічники машиністів поїздів (електровозів, тепловозів, дизель-поїздів), водії дрезин та інших одиниць рухомого складу; провідники пасажирських вагонів, начальники (бригадири) поїздів, працівники вагонів-ресторанів; потягові електромонтери, механіки (начальники) рефрижераторних секцій (потягів); машиністи поїздів метрополітену; кондуктори; працівники бригад медичної допомоги.
Документи

Звертаємо вашу увагу, що для укладення договору необхідний список застрахованих людей!

1
Для фізичних осіб підприємців
Паспорт, ідентифікаційний код (РНОКПП/ІПН), виписка з Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, ліцензія або дозвіл на надання транспортних послуг, список застрахованих осіб при страхуванні працівників.
2
Для юридичних осіб
Виписка з Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, Статут, наказ про призначення керівника, його паспорт і код, Довіреність на уповноважену особу (якщо підписує не керівник), його паспорт і код, довідка з банку про відкриття рахунку з реквізитами рахунку і банку, ліцензія або дозвіл на надання транспортних послуг, список застрахованих осіб при страхуванні працівників.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Оплатити
Оплатити договір страхування, після чого він набуває чинності.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Цілодобова та безкоштовна інформаційна підтримка
Надаємо цілодобову та безкоштовну інформаційну підтримку Страхувальників з будь-яких питань, пов'язаних зі страхуванням, та гарантуємо швидке прийняття рішення про виплату.
Вимоги законодавства
Договір страхування, укладений в нашій компанії, відповідає всім вимогам регулюючих органів.
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Який розмір страхової суми?
Який розмір виплат у разі настання страхового випадку?
На який термін може бути укладено договір страхування?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Обов'язкове страхування від нещасного випадку на транспорті або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.