КАСКО «Стандартна програма»

Максимальний захист Вашого автомобіля
Про послугу КАСКО «Стандартна програма»

Страховий продукт КАСКО «Стандартна програма» — це програма автострахування, за допомогою якої можливо забезпечити максимальний захист вашого автомобіля.

Повний набір страхових ризиків, можливість здійснення оплати страхових платежів у розстрочку, вибір системи виплат страхового відшкодування та розміру франшизи, наявність лімітів відшкодування без підтверджуючих документів та інших різноманітних додаткових опцій роблять цю програму автострахування дійсно універсальним інструментом для забезпечення всебічного страхового захисту для вашого автомобіля.

Обираючи КАСКО «Стандартна програма» від ПрАТ СК «Теком», Ви отримуєте класичну страхову послугу із дотриманням самих високих стандартів якості обслуговування в автострахуванні.

Які ризики покриває
Дорожньо-транспортна пригода
Пожежа, вибух, самозаймання
Незаконне заволодіння ТЗ (угон)
Стихійне лихо, напади тварин
Зовнішній вплив сторонніх предметів на ТЗ
Протиправні дії третіх осіб
Об'єкти страхування
Транспортні засоби загального призначення
Легковий автомобіль, мікроавтобус, автобус, вантажний автомобіль, причіп, напівпричіп тощо.
Транспортні засоби спеціалізованого та спеціального призначення
Автобус для перевезення осіб з інвалідністю, пасажирів певних професій, самоскид, цистерна, сідельний тягач, спеціалізований санітарний автомобіль екстреної медичної допомоги, автомобіль інкасації, таксі, автокран, пожежний, автобетономішалка, технічна допомога, дорожньо-будівельна техніка, сільськогосподарська техніка тощо.
Додаткове обладнання транспортних засобів
обладнання, що не входить до заводської комплектації транспортного засобу або визнане додатковим обладнанням за згодою сторін договору страхування на підставі огляду транспортного засобу та включене до страхового захисту за таким договором страхування
Документи

Вам потрібно заповнити заяву на страхування вашого транспортного засобу і вибрати Програму страхування.

Процес оформлення договору займає в середньому 20-30 хвилин. Договір страхування вступає в силу відразу ж після оплати.

1
Документи, що засвідчують особу
Внутрішній паспорт, ідентіфікаційний номер Страхувальника.
2
Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
Документ, що підтверджує право володіння, користування, чи розпорядження транспортним засобом (довіреність, договір оренди, лізингу і т. д.).
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Повідомлення
Зателефонуйте нам в будь-який час, якщо станеться страховий випадок
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Відшкодування за пошкоджені фари або скло ТЗ без підтверджуючих документів
Витрати на пошкоджені фари або скло ТЗ відшкодовуються без надання підтверджуючих документів і без обмежень за кількістю страхових випадків.
Евакуація
Відшкодування вартості послуг за евакуацію пошкодженого транспортного засобу до місця ремонту або зберігання.
Відшкодування без підтверджуючих документів
В межах визначеного договором страхування ліміту відшкодування відповідні збитки можуть не підтверджуватись компетентними органами.
Розширення території дії договору
Можливість розширення території дії договору страхування за межі території України на час виїзду за кордон.
Немає обмежень по зберіганню ТЗ
У договорі не передбачено обмежень по нічному зберіганню ТЗ.
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Скільки коштує КАСКО і що впливає на вартість?
На яку територію може розповсюджуватися страхове покриття?
Чи можливо застрахувати транспортний засіб не за усіма страховими ризиками?
Хто з водіїв має право керувати застрахованим транспортним засобом? Чи діятиме Договір страхування, якщо водій не є Страхувальником?
Що таке франшиза і як вона впливає на вартість Договору?
Чи є необхідним огляд транспортного засобу при заключенні Договору страхування?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору КАСКО «Стандартна програма» або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

Останнім часом зростає кількість тих власників авто, які готові захистити свій транспорт і фінансовий стан цивілізованим способом. Водії отримують гарантії того, що в екстреній ситуації страхова компанія покриє збитки, отримані внаслідок нещасного випадку. Повну впевненість у завтрашньому дні дає автовласникам програма страхування «КАСКО Стандарт».

Що таке «КАСКО Стандарт»

Ця програма автомобільного страхування захищає практично від усіх ризиків, які можуть трапитися з автомобілем, у тому числі від його викрадення та повного знищення. У найкритичнішому випадку страхова компанія за умовами договору компенсує повну вартість машини. При часткових пошкодженнях сума виплат розраховуватиметься пропорційно отриманим втратам.

Автовласник буде захищений не тільки від подій на трасі, під час подорожі автошляхами України та ймовірних подальших ушкоджень, а й від усіх проблем, які можуть статися при невдалому паркуванні, від пошкоджень під час стоянки й подібних ситуацій. Єдине, що доведеться враховувати, — КАСКО на авто не захищає від відповідальності водія перед третіми особами. Отже, поліс обов'язкового страхування ОСЦПВ придбати знадобиться.

Ще одна перевага «КАСКО Стандарт» полягає в тому, що виплати за цим договором здійснюються в найкоротші терміни — близько 7 днів.

На що варто звернути увагу при оформленні договору

Одним із важливих показників, який потім будуть використовувати у всіх розрахунках при оформленні КАСКО в Україні, є страхова сума. Її встановлюють на підставі угоди між власником авто і страховою компанією. Величина цього показника не може перевищувати реальну ринкову ціну автомобіля з урахуванням зносу та колишніх ушкоджень. За необхідності проводять оціночну експертизу. Занижувати вартість не рекомендують, оскільки потім виплата буде меншою за фактичний збиток.

Ще одним фактором, що впливає на формування ціни страхового пакета, є франшиза. Це частка фінансової участі страхувальника в покритті збитків при страховому випадку. Тобто компенсація буде визначена з урахуванням того, що зазначену суму заплатить сам власник. Чим вище розмір франшизи, тим дешевше буде коштувати страховий поліс при покупці.

Страховий тариф у цілому (або іншими словами — ціна поліса) залежить від таких факторів:

  • тип автомобіля;
  • рік випуску;
  • умови експлуатації та можлива аварійність;
  • водійського стажу;
  • кількість авто, застрахованих за одним договором.

Оформлення КАСКО сьогодні набагато спростилося, так, наприклад, став меншим перелік необхідних документів, з'явилася можливість подати заявку на придбання й замовити попередній прорахунок ціни на офіційному сайті компанії. Після заповнення електронної форми зі своїми даними клієнт отримає відповідь від фахівця й чіткі рекомендації, як вигідно дібрати страхову програму й оформити договір.

СК «Теком» — надійний страховий партнер

Компанія «Теком» є авторитетним представником страхового бізнесу. Фінансові показники організації свідчать про її відповідальний підхід і стійкість на ринку. Клієнтам, які оформили пакет «КАСКО Стандарт», СК гарантує такі переваги:

  • обслуговування автомобіля тільки на сертифікованих СТО або у фірмових центрах (з урахуванням побажань клієнта);
  • можливість вибору страхового пакета, оптимального за ціною, набором послуг, що надаються, і переліком ризиків;
  • при необхідності внесення плати за страховий пакет декількома платежами;
  • під час подання заявки на КАСКО онлайн — максимально швидку відповідь співробітників компанії та професійне консультування з усіх питань;
  • цілодобову підтримку аварійних комісарів і виїзд на місце події при настанні страхового випадку.

КАСКО від СК «Теком» — це гарантія стабільного фінансового становища при будь-яких проблемах з автомобілем.