Добровільна автоцивілка

Впевнений рух із доповненою відповідальністю!
Про послугу Добровільна «автоцивілка»

Добровільна «автоцивілка» дає можливість розширити обсяг наданого страхового покриття по обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та є найнадійнішим і відносно недорогим способом гарантованого відшкодування збитків потерпілій стороні у разі настання ДТП з вашої вини.

Необхідність даного страхового продукту підтверджується статистикою — практично у кожному четвертому випадку збитки, завдані при ДТП транспортним засобам або майну третіх осіб, перевищують ліміти відшкодування, встановлені обов'язковою «автоцивілкою». При цьому різницю між фактичними збитками і сумою, компенсованою за обов'язковою «автоцивілкою», відшкодовує винна особа.

Доплативши незначну суму, яка набагато нижче за вартість обов'язкової «автоцивілки», ви можете збільшити ліміт покриття в кілька разів і будете впевнені в істотній фінансовій підтримці при настанні страхового випадку.

 

Які ризики покриває
ДТП, внаслідок якого сума збитку, заподіяного потерпілим особам, перевищує розмір страхової суми, встановлений по обов'язковим полісом ОСЦПВ.
Об'єкти страхування
Транспортні засоби загального призначення
Легковий автомобіль, мікроавтобус, автобус, вантажний автомобіль, причіп, напівпричіп тощо.
Документи

Обов'язковою умовою придбання Добровільної автоцивілки є наявність чинного поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

1
Документи, що засвідчують особу
Внутрішній паспорт, ідентіфікаційний номер Страхувальника.
2
Документи на транспортний засіб
Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу; посвідчення водія Страхувальника; документ, що підтверджує відношення Страхувальника до окремих категорій громадян України, яким надаються пільги за законом (за наявності).
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Супровід договору страхування
Звертайтеся до нас з будь-яких питань, що стосуються виконання договору страхування, або при настанні страхового випадку.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Відсутність франшизи
за договорами Добровільної автоцивілки франшиза не застосовується, тобто дорівнює 0,0%
Великі страхові суми
страхові суми за Добровільною автоцивілкою можуть перевищувати в 2 і більше рази страхові суми по обов’язковому страхуванню за шкоду, завдану майну потерпілих
Низька вартість полісу
співвідношення страхових платежів та страхових сум, тобто страхові тарифи, за Добровільною автоцивілкою в 2 і більше рази менше ніж за обов’язковим страхуванням
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
На яку територію може розповсюджуватися страхове покриття програми?
На який строк можна укласти договір страхування?
Чи можливі пільги для окремих категорій громадян України?
Чи є різниця між процедурами врегулювання збитків між добровільним та обов’язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Добровільна «автоцивілка» або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

При збільшенні вартості автомобілів стає особливо актуальною страхова програма, яку пропонує своїм клієнтам СК «Теком». Це добровільна автоцивілка, суть якої полягає в тому, що до поліса обов'язкового автострахування додається додатковий захист. Клієнт отримує право на збільшення виплат у страховому випадку.

Чому обов'язкового автострахування часто не вистачає

За сучасним законодавством власник авто, якщо він став винуватцем ДТП, може розраховувати на те, що страхова компанія допоможе йому компенсувати збиток постраждалій стороні. На сьогодні максимальна сума виплат на усунення пошкоджень транспортних засобів становить 130 тис. грн, а на відновлення здоров'я постраждалих можуть повернути максимально до 260 тис. грн. Збільшити ці суми в Україні обіцяють лише через кілька років після прийняття змін до деяких законів і підзаконних актів.

Водночас і лікування людей, і ремонт машин (особливо високотехнологічних) зараз коштують дорого, а різницю винуватцям у ДТП доводиться доплачувати зі своєї кишені. Ось для таких ситуацій і розроблена програма ДГВ у страхуванні.

Особливості добровільної автоцивілки від СК «Теком»

Оформлення добровільного страхування відповідальності власника авто дозволяє збільшити максимальні виплати до 500 000 грн. Отже, водій, заплативши невелику суму за страховий договір, отримує впевненість у тому, що всі витрати покриє страхова компанія.

Термін дії такого договору зазвичай становить рік, а розмір франшизи може варіюватися. Обов'язкова умова — поліс ОСЦПВ повинен бути в будь-якому випадку.

СК «Теком» пропонує придбати добровільну автоцивілку, навіть якщо обов'язкове автострахування оформлене в іншій організації. Тоді, якщо виплат за ОСЦПВ не вистачить на покриття збитків, на підставі поліса будуть розраховані та перераховані потерпілим додаткові суми. Такий договір набирає чинності, коли розмір необхідної компенсації перевищує ліміти за ОСЦПВ.

Скільки коштує та де придбати поліс

Ціни на добровільну автоцивілку варіюються та залежать від:

  • розміру передбачуваної компенсації. Чим вище страховий ліміт, тим більше доведеться заплатити при оформленні договору;
  • типу транспортного засобу. Як і в інших програмах, цей чинник є важливим;
  • місця реєстрації ТЗ. У великих містах вище ризик потрапити в аварію, тому в них і вартість страховки вище.

У нашій страховій компанії можна уточнити ціну добровільної автоцивілки онлайн і проконсультуватися з усіх питань оформлення договору за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті або телефоном.

Перевага компанії «Теком» — відповідальний підхід і впевненість у майбутньому

Серед інших страхових компаній «Теком» виділяється тим, що пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тут можуть підібрати таку програму страхування, яка задовольнить будь-які вимоги.

Придбання поліса добровільного автострахування дає можливість власнику авто дивитися впевнено в майбутнє, оскільки великі витрати при настанні страхового випадку йому не страшні.

СК «Теком» веде прозоро свій бізнес, має міцне фінансове становище. Наша організація гарантує підтримку аварійних комісарів цілодобово при настанні екстреного випадку.

Обслуговування в нашій страховій компанії — це гарантія фінансової безпеки та стабільності у разі ДТП будь-якої тяжкості.