Обов'язкова «автоцивілка» (ОСЦПВ)

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Про послугу Обов'язкова «автоцивілка»

Наявність полісу «автоцивілка» є обов'язковою для всіх власників наземних транспортних засобів на території України.

«Автоцивілка» є найпростішим і надійним способом відшкодування можливих збитків, заподіяної життю, здоров'ю та / або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася з вини водія застрахованого транспортного засобу.

СК «Теком» по даному виду страхування працює як агент провідних страхових компаній України, що мають відповідну ліцензію і сумлінно виконують свої зобов'язання перед клієнтами, які купили поліси ОСЦПВ. У всіх підрозділах СК «Теком» можна оформити такий поліс за цінами не вище, ніж у наших конкурентів.

Які ризики покриває
Дорожньо-транспортна пригода
Об'єкти страхування
Транспортні засоби загального призначення
Легковий автомобіль, мікроавтобус, автобус, вантажний автомобіль, причіп, напівпричіп тощо.
Документи
1
Документи, що засвідчують особу
Внутрішній паспорт, ідентіфікаційний номер Страхувальника.
2
Документи на транспортний засіб
Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу; посвідчення водія Страхувальника; документ, що підтверджує відношення Страхувальника до окремих категорій громадян України, яким надаються пільги за законом (за наявності).
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Супровід договору страхування
Звертайтеся до нас з будь-яких питань, що стосуються виконання договору страхування, або при настанні страхового випадку.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Офіційні продажі полісів
Ми здійснюємо тільки офіційні продажі полісів «Автоцивілки» з використання програмного забезпечення страхових компаній — партнерів, які мають власну ліцензію і входять до топ-10 страховиків з даного виду обов’язкового страхування, на підставі укладених агентських угод.
Справжня ціна полісу
При оформленні в СК «Теком» страхових полісів «автоцивілки» страхових компаній — партнерів ви придбаєте страховку за справжньою ціною, за яку б ви її придбали у офісі оригінальної страхової компанії власника ліцензії.
Оформлення електронних полісів
У нас ви можете оформити електронний поліс «автоцивілки» без візиту в офіс компанії. Залиште заявку на страхування на нашому сайті або зателефонуйте до офісу компанії, узгодьте умови страхування, здійсніть оплату онлайн та отримайте електронний поліс будь-яким зручним для вас способом.
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
На яку територію може розповсюджуватися страхове покриття програми?
Які розміри страхових сум встановлюються за полісами «автоцивілки»?
Чи застосовується франшиза при обов'язковому страхуванні цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів?
Чи надаються пільги для окремих категорій громадян України?
В яких випадках можливий регресний позов до водія, який спричинив ДТП?
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Обов'язкова «автоцивілка» або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.

Найпопулярнішим видом страхування на сьогодні вважається ОСЦПВ. Пояснюється це тим, що воно є обов'язковим для кожного водія. Виїжджати на дороги України без цього поліса не можна.

Нехтування правилами, крім штрафів, призведе до того, що у разі відсутності договору доведеться самостійно виплачувати компенсацію постраждалим під час ДТП.

У чому особливості страхування ОСЦПВ

Сьогодні набагато спростилися питання оформлення такого договору. Стала доступною «автоцивілка» онлайн, можна попередньо розрахувати її вартість й уточнити інші деталі. Але суть страховки залишилася незмінною. Фактично страхується відповідальність водія при настанні екстреної ситуації. Отже, якщо з вини страхувальника сталася аварія, то компенсувати втрати буде страхова компанія.

В Україні на сьогодні визначені такі максимальні розміри компенсацій:

  • 130 тис. грн на відшкодування матеріальних збитків;
  • 260 тис. грн кожному потерпілому, якому потрібне лікування.

Якщо ДТП була незначною, немає постраждалих і європротокол на місці нещасного випадку був оформлений без виклику поліції, то суми обмежуються 50 тис. грн.

Єдиний нюанс — наявність поліса ОСЦПВ не дозволяє отримати компенсацію на ремонт власного авто. Свою машину доведеться відновлювати самостійно.

Від чого залежить вартість поліса

«Автоцивілка» в Україні розраховується на підставі таких параметрів:

  • тип транспортного засобу (вартість поліса буде відрізнятися для легкових, вантажних автомобілів, автобусів, мотоциклів, спецтехніки);
  • обсяг і потужність двигуна;
  • місце реєстрації автомобіля (ціна страховки у великих населених пунктах буде дорожче, оскільки там вище ризик потрапити в аварію).

Можна дізнатися вартість ОСЦПВ онлайн. Для цього можна скористатися формою зворотного зв'язку на нашому сайті та відправити запит зі своїми даними. Протягом короткого часу буде надана кваліфікована відповідь.

Що потрібно знати при оформленні страхового поліса

Перед підписанням договору ОСЦПВ автовласникові запропонують вибрати розмір франшизи. Це частина грошових коштів, яку страхувальник зобов'язується компенсувати самостійно в екстреній ситуації. Чим більше франшиза, тим дешевше може коштувати страховий поліс. Зазвичай компанії пропонують ОСЦПВ з розміром франшизи від 0 до 2000 грн.

Власники полісів обов'язкового автострахування мають можливість перевірити справжність документа онлайн. Це можна зробити на офіційному сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України, де є доступ до бази чинних страхових договорів.

Для оформлення договору водієві необхідно представити такі документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • водійське посвідчення;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Досвідчені менеджери СК «Теком» дадуть відповідь на всі питання, доберуть програму страхування з урахуванням потреб конкретного клієнта.

СК «Теком» виступає агентом при реалізації ОСЦПВ та гарантує, що партнерські відносини оформлені тільки з компаніями — членами МТСБУ.