Автострахування корпоративним клієнтам

Максимальний захист автопарку підприємства
Про послугу КАСКО "Стандартна програма"

Страховий продукт «КАСКО Стандартна програма» це програма автострахування, за допомогою якої можливо забезпечити максимальний захист автомобільного парку підприємства.

Повний набір страхових ризиків, можливість здійснення оплати страхових платежів у розстрочку, вибір системи виплат страхового відшкодування та розміру франшизи, наявність лімітів відшкодування без підтверджуючих документів, розширення покриття на територію Європи та країн системи «Зелена картка», інші різноманітні додаткові опції, що роблять цю програму автострахування дійсно універсальним інструментом для забезпечення всебічного страхового захисту автотранспорту, що використовується підприємством.

Обираючи «КАСКО Стандартна програма» від ПрАТ СК «Теком», ви отримуєте страхову послугу із дотриманням самих високих стандартів якості обслуговування в автострахуванні.

Які ризики покриває
Дорожньо-транспортна пригода
Пожежа, вибух, самозаймання
Незаконне заволодіння ТЗ (угон)
Стихійне лихо, напади тварин
Зовнішній вплив сторонніх предметів на ТЗ
Протиправні дії третіх осіб
Об'єкти страхування
Транспортні засоби спеціалізованого та спеціального призначення
Автобус для перевезення осіб з інвалідністю, пасажирів певних професій, самоскид, цистерна, сідельний тягач, спеціалізований санітарний автомобіль екстреної медичної допомоги, автомобіль інкасації, таксі, автокран, пожежний, автобетономішалка, технічна допомога, дорожньо-будівельна техніка, сільськогосподарська техніка тощо.
Транспортні засоби загального призначення
не обладнані спеціальним устаткуванням легкові автомобілі, мікроавтобуси, автобуси, вантажні автомобілі, причепи, напівпричепи тощо
Документи

Ми просимо вас надати мінімальний пакет документів.

1
Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
Документ, що підтверджує право володіння, користування, чи розпорядження транспортним засобом (довіреність, договір оренди, лізингу і т. д.).
2
Установчі документи
Установчі документи підприємства або ідентифікаційні документи фізичної особи-підприємця відповідно до вимог чинного законодавства.
Три простих кроки до спокою і впевненості
01
Заява на страхування
Заповнити свої дані і залишити заявку на нашому сайті.
02
Оформлення договору
Узгодити умови договору з фахівцем і оформити договір.
03
Оплатити
Оплатити договір страхування, після чого він набуває чинності.
Додаткові послуги, що надаються СК «Теком»
Відшкодування за пошкоджені фари або скло ТЗ без підтверджуючих документів
Витрати на пошкоджені фари або скло ТЗ відшкодовуються без надання підтверджуючих документів і без обмежень за кількістю страхових випадків.
Відшкодування без підтверджуючих документів
В межах визначеного договором страхування ліміту відшкодування відповідні збитки можуть не підтверджуватись компетентними органами.
Відшкодування витрат з рятування транспортного засобу
відшкодування необхідних і доречних дій з рятування застрахованого транспортного засобу та/або додаткового обладнання та запобігання збитку або зменшення його розміру
Відшкодування витрат на отримання підтверджуючих документів
відшкодування витрат за отримання документів, що підтверджують настання страхового випадку або визначають розмір збитку
Чому СК Теком
0

Роки досвіду 

страхування

0

Діючих договорів

страхування

0

Рівень виплат

нашим клієнтам

Просто
Комфортноо
Безпечно

За підсумками 2020 року ПрАТ СК «Теком» зайняла 4-е місце за темпами росту премій у рейтингу впливового професійного видання Insurance TOP.

Здатність СК «Теком» відповідати за своїми зобов'язаннями по укладеним договорам страхування підтверджена високим рівнем фактичного запасу платоспроможності — більше 231,06 млн грн на 01.07.2021, який перевищує нормативний запас платоспроможності у 6,25 раз.

Довірте своє майбутнє професіоналам у сфері страхування!

Надійність, впевненість, стабільність компанії

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід

Досвід в страхуванні будь-яких ризиків

або
Найпоширені питання
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору КАСКО "Стандартна програма" або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.