СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ми беремо на себе вашу відповідальність за непередбачені випадкові збитки, які можуть настати в результаті вашої діяльності
Страхування відповідальності власників собак

Сьогодні в багатьох сім'ях є домашні тварини. У більшості випадків все домочадці радіють цьому і вміють налагодити контакт навіть з собаками агресивних порід. Але, на жаль, бувають ситуації, коли тварина несподівано поводиться неадекватно - кидається на сусідів, перехожих, рве їм одяг або псує майно, лякає маленьких дітей, кусає їх. Тоді постраждала сторона має право вимагати від господаря компенсації. Суми можуть бути дуже значними, особливо якщо завдано шкоди здоров'ю людини.

Для відшкодування збитків стороннім людям розроблена програма страхування відповідальності власників собак.

Страхування собак певних порід є обов'язковим видом відповідно до «Порядку і правил проведення обов'язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам» (постанова КМ України № 944 від 9.07.2002 року зі змінами). У цьому документі визначено також і перелік порід домашніх тварин, власники яких зобов'язані придбати страховий поліс цивільної відповідальності до, під час реєстрації або перереєстрації собаки. З повним переліком небезпечних порід собак Ви можете ознайомитися тут

Ознайомитися з договором публічної оферти ви можете тут

Страхування відповідальності власників зброї

У наш час досить велика кількість людей має у власності предмети озброєння, які можуть зберігатися будинку або бути в користуванні. Наявність договору обов'язкового страхування відповідальності власників зброї є обов'язковою умовою для громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю:

 • бойову нарізну вогнепальну зброю армійського зразка або зброю,виготовлену за спеціальним замовленням;
 • вихолощений і навчальну зброю;
 • несучасну стрілецьку зброю;
 • мисливську нарізну вогнепальну зброю (карабіни, малокаліберні гвинтівки, комбіновані рушниці і т. п.);
 • мисливську гладкоствольну вогнепальну зброю;
 • спортивну вогнепальну зброю (спортивні пістолети, револьвери, гвинтівки, рушниці, призначені для використання в спортивних цілях і т. д.);
 • холодну зброю (арбалети, луки, мисливські ножі, катани, мечі, палаші, ятагани, фінські ножі, кортики, кинджали, багнети, багнети-ножі, які не перебувають на озброєнні військових формувань);
 • пневматична зброя (пістолети, револьвери, гвинтівки калібром — понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів в секунду, в яких снаряд (куля) приводиться в рух за рахунок стиснутих газів).

Громадяни України зобов'язані оформити страховий поліс, який захищає права третіх осіб. Страхування цивільної відповідальності власників зброї не потрібно військовослужбовцям, які виконують свої службові обов'язки, співробітникам правоохоронних органів, представників органів внутрішніх справ, прокуратури, суду та інших правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків.

Всі ситуації, пов'язані зі зберіганням, носінням і використанням вищеназваних видів озброєння, чітко визначені в постанові Кабінету Міністрів України № 402 від 29.03.2002 «Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування цивільної відповідальності громадян України».

З договором публічної оферти можна ознайомитися тут.

Всім тих, хто хоче забезпечити собі повний спокій і фінансовий добробут, варто більше дізнатися про те, що таке страхування цивільної відповідальності. Цей напрям гарантує власникам страхових полісів виплати компенсацій в тому випадку, якщо з його вини сталася аварія на дорозі, або пошкоджено майно сусідів по будинку. СК «Теком» зобов'язується захистити своїх клієнтів і відшкодувати будь-які збитки, завдані ненавмисно третім особам.

Особливості страхування відповідальності перед третіми особами

Цей страховий поліс дозволить зберегти хороші відносини з сусідами, збереже гроші страхувальника. Оформити такий вид страхування варто:

 • всім, хто живе в багатоповерховому будинку й часто не буває вдома. У таких випадках важливо перед від'їздом подбати про можливі неприємності — протікання труб, пожежі та ін.;
 • тим, хто живе в будинку, де комунікації занадто старі. Тоді корисно потурбуватися про стан сусідських приміщень;
 • орендодавцям і тим, хто винаймає квартиру. Страховка цивільної відповідальності в Україні надасть можливість уникнути матеріальних суперечок і конфліктів між сторонами. Часто витрати на неї включають в орендну плату.

Якщо раптом ваше житло стало джерелом проблем для інших людей, компенсувати завдану шкоду можна за допомогою послуг страхування відповідальності від СК «Теком». Фахівці допоможуть дібрати оптимальний набір страхових ризиків, порекомендують найкращий для клієнта тариф, розрахують його вартість.

Перед оформленням таких договорів варто знати, що компанії не захищають від протиправних дій. Тобто якщо громадянин придбав страховку і навмисне щось зробив так, щоб чуже майно зіпсувалося, то у виплаті компенсації буде відмовлено.

Є ще один нюанс: збитки за заподіяну шкоду відшкодовуються тільки в межах суми, зазначеної в договорі, отже в інтересах клієнта застрахувати свою відповідальність із великим розміром страхових зобов'язань.

Чи потрібно страхувати громадянську відповідальність, якщо у вас є собака

За вимогами законодавства України власники собак, породи яких визнані небезпечними, повинні обов'язково купити страховку цивільної відповідальності. Утримання вдома таких тварин загрожує непередбачуваними наслідками, саме тому прийнято таку законодавчу норму.

Наявність цього поліса дає можливість господареві тварина не турбуватися, якщо вона буде поводитися неадекватно й завдасть шкоди здоров'ю, життю або майну третьої особи. У критичних випадках усі витрати на лікування людини або відновлення речей візьме на себе СК «Теком». Максимально виплатять потерпілому або його родичам до 11 тис. грн, а на відновлення майна — до 30 тис. грн. Страхова компанія має великий досвід роботи у цьому напрямі. Найчастіше договір укладають без додаткових документів від ветеринара.

 

Чому варто застрахувати відповідальність у СК «Теком»

Ці страхові програми вигідні для клієнтів нашої компанії, тому що:

 • людина має можливість вибрати страховий тариф, набір ризиків, період дії договору;
 • компанія гарантує обов'язкову виплату компенсації своїм клієнтам при настанні страхового випадку;
 • для оформлення договору потрібен мінімальний пакет документів, так само є невеликим їхній перелік, якщо доведеться звернутися за відшкодуванням збитків;
 • страхувальник отримає повну підтримку на всіх етапах дії поліса.

Одне з головних правил нашої компанії — уважно вивчити обставини страхового випадку та зробити все, щоб клієнт відчував себе впевнено. Індивідуальний підхід до кожного гарантує вирішення усіх можливих проблем у мінімальний термін.

Ви можете зв'язатися з нами зручним способом
Ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання за всіма видами страхування.
Онлайн
Відповімо вам в зручному для вас чаті в робочі дні протягом години
За телефоном
Телефоном ми відповімо вам в робочі дні з 9.00 до 18.00
В офісі
Чекаємо вас в наших офісах в робочі дні з 9.00 до 18.00
Наша адреса
Юридична та фактична адреса
Одеса,
вул. Михайлівська, 44

Пн. - пт. - з 9:00 до 18:00

Перерва - з 13:00 до 14:00

Сб., нд. - вихідний