СТРАХУВАННЯ МАЙНА

Ми збережемо ваш спокій і сімейний бюджет
Програма «Класична»

Страхування квартири або будинку - це надійний спосіб уберегти себе і свою сім'ю від несподіваних фінансових втрат і гарантія відновлення пошкодженого і втраченого майна.

З полісом страхування майна ви можете не хвилюватися за збереження свого житла.

Ми пропонуємо програму страхування майна для фізичних осіб «Класична», яка зможе покрити будь-які можливі збитки і втрати, вам залишається тільки обрати набір ризиків. Також ви можете наповнити поліс страхування додатковими послугами за бажанням.

Програма «Майно-Експрес»

Програма страхування «Майно-Експрес» передбачає комплексне страхування Вашого житла і одночасно відповідальності перед сусідами.

Страхування квартири або будинку - це надійний спосіб уберегти себе і свою сім'ю від несподіваних фінансових втрат і гарантія відновлення пошкодженого і втраченого майна.

Страхування іпотеки

Іпотечне кредитування, як і будь-який інший вид кредиту, пов'язане з ризиком виникнення матеріальних збитків. Особливе значення для мінімізації ризиків має страхування, що є ефективним інструментом економічного та соціального захисту іпотеки, дає можливість компенсувати негативні наслідки реалізації іпотечних ризиків.

На виконання вимог ЗУ «Про іпотеку», Іпотекодавець зобов’язаний застрахувати предмет іпотеки на його повну вартість від ризиків випадкового знищення, пошкодження або псування, якщо іпотечним договором цей обов’язок не покладено на іпотекодержателя.

Страхування предмета іпотеки є обов’язковим видом страхування та регулюється Постановою КМУ «Про затвердження Порядку і правил обов'язкового страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування» N 358 від 06.04.11.

Страхування майна з метою вберегти себе від фінансових ризиків — досить поширена практика за кордоном. У нашій країні проблем із житловими та нежитловими будівлями не менше, отже, цей напрям активно розвивається й має великі перспективи.

Будь-яке майно може бути зіпсовано: квартиру іноді заливають сусіди зверху, можливі спалахи через несправну електропроводку. Щоб уникнути великих фінансових втрат у майбутньому, краще застрахувати своє майно вже зараз. До того ж ціна страховки відносно невелика, особливо якщо порівнювати з грошовими витратами в результаті настання страхового випадку. У середньому ціна страхування нерухомості становить 0,3–0,35% її ринкової вартості.

Особливості страхування нерухомості від «Теком»

Придбання страхового поліса — найкращий спосіб захистити те, що створювалося довгими роками. СК «Теком» пропонує своїм клієнтам застрахувати:

  • житлову нерухомість (будинок, квартира, дача, заміський будинок, офіс);
  • внутрішнє оздоблення (покриття стін, стелі, підлогу, двері);
  • інженерне обладнання (системи опалення, водопостачання, каналізації, електрику та ін.);
  • рухоме майно (побутова техніка, меблі, предмети інтер'єру).

Поліс також оформлюється й на особливо цінні особисті речі.

Страхування майна фізичних осіб допомагає захиститися від таких екстрених ситуацій:

  • пожежа, вибух газу, затоплення;
  • стихійне лихо;
  • вандалізм, крадіжка, грабіж;
  • падіння літальних об'єктів, наїзди транспортних засобів та інші ризики.

Страхова компенсація повинна відповідати ринковій вартості застрахованого майна й не перевищувати його. Для її встановлення перед укладенням договору запрошують експертів для оцінювання. Термін дії поліса вибирається страхувальником, зазвичай це один рік.

Кожен клієнт компанії має право скористатися індивідуальним страхуванням житла з певним набором ризиків, які можуть уточнити наші консультанти. Обраний пакет буде найкращим чином захищати інтереси страхувальника й відповідати його фінансовим можливостям.

Інші види страхування нерухомості

Серед пропозицій нашої СК є програма, що захищає відповідальність страхувальника від пошкодження майна третіх осіб. Вона допоможе безболісно вирішити питання компенсації, наприклад, сусідам у разі затоплення, вибуху газу або нанесення їм інших збитків із вини застрахованої особи. Компенсацію постраждалим замість винуватця надзвичайної ситуації виплатить СК «Теком». Перед укладенням договору фахівці компанії допоможуть підготувати й заповнити необхідні документи.

Наш підхід — гарантія якісного сервісу

Страхова компанія «Теком» існує на ринку України з 1997 року. Сьогодні наша організація має понад 30 ліцензій на різні види добровільного та обов'язкового страхування, філії у великих містах України.

Ми ставимо на перше місце в роботі з клієнтами індивідуальний підхід і швидкість виплат компенсацій за страховими випадками. Співробітники компанії мають великий досвід роботи, що дозволяє вибрати оптимальну програму для кожного. Якість роботи можна оцінити за позитивними відгуками наших клієнтів, відмінною діловою репутацією. Недарма організацію визнано найкращою страховою компанією в Південному регіоні.

Ми захистимо Вас від таких ризиків:
Вогонь
Протиправні дії третіх осіб (в т. ч. вандалізм, хуліганство).
Стихійні явища
Крадіжка зі зламом
Транспортна шкода
Ви можете зв'язатися з нами зручним для вас способом
Ми готові відповісти на ваші питання і проконсультувати по всіх видах страхування
Онлайн
Відповімо вам в чаті в робочі дні протягом години
За телефоном
По телефону ми відповімо вам в робочі дні з 9.00 до 18.00
В офісі
Чекаємо вас в наших офісах в робочі дні з 9.00 до 18.00
Наша адреса
Юридична та фактична адреса
Одеса,
вул. Михайлівська, 44

Пн. - пт. - з 9:00 до 18:00

Перерва - з 13:00 до 14:00

Сб., нд. - вихідний