СТРАХУВАННЯ ДЛЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Ми пропонуємо надійне страхування, яке виручить у важкий момент
Страхування загальної цивільної відповідальності перед третіми особами

Успішний бізнес - мета кожного підприємця. Страхування своєї загальної відповідальності при експлуатації приміщень і споруд, проведенні господарської діяльності, в тому числі в процесі виробництва, постачання або продажу товарів, виконання робіт, надання послуг, дозволить захистити Вас від незапланованих збитків.

Страховими випадками є вступ в законну силу рішення суду, що встановлює відповідальність Страхувальника за ненавмисне заподіяння шкоди третій особі, або добровільне (за умови письмової згоди Страховика) визнання Страхувальником відповідальності за ненавмисне заподіяння шкоди на підставі обґрунтованої претензії третьої особи.

Страхування відповідальності нотаріусів

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про нотаріат», перед початком своєї нотаріальної діяльності усі нотаріуси, які займаються приватною практикою, зобов'язані укласти договір страхування цивільно-правової відповідальності з метою захисту клієнтів від неправомірних дій або недбалості, вчинених при здійсненні нотаріальних дій.

Страховим випадком є заподіяння третім особам майнової шкоди внаслідок вчинення незаконних дій або недбалості Страхувальника під час вчинення ним нотаріальних та/або інших дій, що мало місце в період дії договору обов'язкового страхування.

Факт настання страхового випадку встановлюється на підставі судового рішення, що набрало законної сили, або визнаного Страхувальником та погодженого Страховиком письмової вимоги (претензії) третьої особи.

Наявність договору страхування допоможе захистити Вас від збитків у разі нанесення шкоди майновим інтересам Ваших клієнтів, зберегти їхню довіру та свою репутацію.

Щороку тисячі суб'єктів малого та середнього підприємництва в Україні припиняють комерційну діяльність через стихійні лиха, протиправні дії, інші форс-мажорні обставини. Страхування для малого бізнесу дає можливість захистити та зберегти свою справу, отримати відшкодування за понесені збитки, залишитися повноцінним учасником ринку та ділового середовища.

Ми пропонуємо вигідні страхові продукти для приватних підприємців, представників середнього бізнесу, які враховують типові ризики для вашої комерційної діяльності, ймовірність їх виникнення, наслідки та витрати, які вони можуть спричинити.

Страховка – безпека власної справи

Страхування суб'єктів малого підприємництва, компаній середнього масштабу вирішує кілька важливих бізнес-завдань:

  • захист від ключових ризиків: неможливості отримати запланований прибуток внаслідок внутрішніх, зовнішніх, природних факторів, запровадження нових законів, що ускладнюють діяльність, зміни правил оподаткування, курсів валют, псування товарно-матеріальних цінностей, виникнення кредитної заборгованості та ін.;
  • можливість виходу на міжнародні ринки шляхом страхування відповідальності перед партнерами;
  • утримання та мотивація персоналу.

Страховка вимагає деяких вкладень, але вони незрівнянні з втратами, які з'являться після настання непередбачених обставин.

Що можна застрахувати?

Наші програми страхування малих підприємств – комплексні продукти, що покривають усі можливі чи окремі ризики.

Об'єктами страхування бізнес-полісу можуть бути:

  • майно: споруди, будівлі, обладнання та техніка, вантажі на період перевезення, сировина, продукція, будь-які матеріальні активи та інтелектуальна власність. Можна застрахувати все, що може постраждати через крадіжку, стихійне лихо, зловмисні дії. Страховий випадок – завдання шкоди майну;
  • відповідальність перед третіми особами за невиконання договірних зобов'язань, за заподіяний страхувальником збитки під час здійснення господарської діяльності, професійна відповідальність;
  • підприємницькі ризики, у тому числі фінансові втрати страхувальника через виробничу перерву.

Ми пропонуємо медичне страхування працівників організації. Корпоративний поліс у такому разі – демонстрація привабливості роботодавця, одна із складових успішного іміджу, можливість підвищення престижу на ринку праці, утримання цінних спеціалістів.

Це неповний перелік продуктів страхування для суб'єктів малого підприємництва. Вам готові обробити специфічні ризики, розробити індивідуальний пакет послуг.

Умови страхування для малого бізнесу

Перед укладанням договору ми виконуємо ретельну оцінку ступеня захищеності активів малого підприємця, вивчаємо матеріальну базу. Виходячи з цього, ми пропонуємо умови, що відповідають саме вашій специфіці, визначаємо оптимальний розмір страхового тарифу. Вартість послуги визначається індивідуально.

При настанні страхового випадку потрібно зібрати пакет документів, що його підтверджують, і направити їх до нашого офісу. Гроші будуть виплачені у строк, зазначений у договорі.

Переваги наших програм:

  • самостійний вибір вартості страхового поліса залежно від розміру покриття;
  • вибір страхових випадків, за якими буде виплачено компенсацію;
  • консультативна допомога перед укладанням договору;
  • вибір території дії полісу.

Щоб оформити поліс страхування для малого бізнесу, завітайте до нашого офісу, замовте зворотній дзвінок, заповніть онлайн-форму зворотного зв'язку. Ми оперативно відреагуємо на запит та розпочнемо плідну співпрацю.

Будь-яка діяльність схильна до ризиків, ми компенсуємо витрати в випадках
Нанесення особистої шкоди життю, здоров'ю та працездатності третіх осіб
Ненавмисних помилок працівників Страхувальника
Шкода, заподіяного майну третіх осіб — матеріальний збиток
Ви можете зв'язатися з нами зручним для вас способом
Ми готові відповісти на ваші питання і проконсультувати по всіх видах страхування
Онлайн
Відповімо вам в чаті в робочі дні протягом години
За телефоном
Телефоном ми відповімо вам в робочі дні з 9.00 до 18.00
В офісі
Чекаємо вас в наших офісах в робочі дні з 9.00 до 18.00
Наша адреса
Юридична та фактична адреса
Одеса,
вул. Михайлівська, 44

Пн. - пт. - з 9:00 до 18:00

Перерва - з 13:00 до 14:00

Сб., нд. - вихідний