Страхування автомобіля

Візьми впевненість з собою в дорогу
КАСКО «Стандартна програма»

Страховий продукт КАСКО «Стандартна програма» — це програма автострахування, за допомогою якої можливо забезпечити максимальний захист вашого автомобіля.

Повний набір страхових ризиків, можливість здійснення оплати страхових платежів у розстрочку, вибір системи виплат страхового відшкодування та розміру франшизи, наявність лімітів відшкодування без підтверджуючих документів та інших різноманітних додаткових опцій роблять цю програму автострахування дійсно універсальним інструментом для забезпечення всебічного страхового захисту для вашого автомобіля.

Обираючи КАСКО «Стандартна програма» від ПрАТ СК «Теком», Ви отримуєте класичну страхову послугу із дотриманням самих високих стандартів якості обслуговування в автострахуванні.

КАСКО 50/50

Програма автострахування «КАСКО 50/50» — це страховий продукт, який дозволить досвідченим водіям при відсутності страхових випадків зменшити витрати на страхування автомобіля майже вдвічі, але при цьому забезпечити його максимальний страховий захист на рівні «КАСКО Стандартна програма».

Проте, на відміну від класичної програми страхування «КАСКО Стандартна програма», за програмою «КАСКО 50/50» річний страховий платіж поділяється на дві рівні частини, перша з яких сплачується при укладанні договору страхування , а друга — тільки при настанні страхового випадку.

«КАСКО 50/50» — це вибір впевнених і досвідчених водіїв!

Програма «Міні-КАСКО»

«Міні-КАСКО» — це програма автострахування, що дозволяє, при наявності поліса Автоцивілки, отримати додатковий страховий захист для Вашого автомобіля на випадок настання ДТП, події з вини водія, який керував застрахованим транспортним засобом.

Програма розроблена для легкових автомобілів зі строком експлуатації від 8 до 20 років, страхування яких за іншими програмами КАСКО значно дорожчає з кожним роком або взагалі неможливо з причини значного строку експлуатації.

Основною перевагою «Міні-КАСКО» є відсутність франшизи та можливість вибору розміру лімітів відшкодування та встановлення їх у фіксованих розмірах нижче ринкової вартості застрахованого автомобіля. При цьому на розмір страхового відшкодування в межах встановленого ліміту відшкодування впливає тільки експлуатаційний знос транспортного засобу.

Не витрачайте зайвого і будьте впевнені у дорозі з «Міні-КАСКО»!!!

 

КАСКО Антикриз NEW

«КАСКО Антикриз NEW» — це оновлена версія антикризової програми автострахування від страхової компанії «Теком», яка набирає все більшу популярність серед автовласників.

До страхового захисту за даною програмою страхування включені тільки такі страхові випадки, в результаті яких транспортному засобу може бути завдано найбільш значний збиток або наступ яких може призвести до повної загибелі автомобіля.

Відповідно, зазначений підхід, а також певні обмеження за стажем водія та віком автомобіля значно зменшує вартість страхування.

Страховий тариф за програмою «КАСКО Антикриз NEW» складає лише 2,0% від вартості автомобіля.

Економте впевнено з «КАСКО Антикриз NEW»!!!

Добровільна «автоцивілка»

Добровільна «автоцивілка» дає можливість розширити обсяг наданого страхового покриття по обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та є найнадійнішим і відносно недорогим способом гарантованого відшкодування збитків потерпілій стороні у разі настання ДТП з вашої вини.

Необхідність даного страхового продукту підтверджується статистикою — практично у кожному четвертому випадку збитки, завдані при ДТП транспортним засобам або майну третіх осіб, перевищують ліміти відшкодування, встановлені обов'язковою «автоцивілкою». При цьому різницю між фактичними збитками і сумою, компенсованою за обов'язковою «автоцивілкою», відшкодовує винна особа.

Доплативши незначну суму, яка набагато нижче за вартість обов'язкової «автоцивілки», ви можете збільшити ліміт покриття в кілька разів і будете впевнені в істотній фінансовій підтримці при настанні страхового випадку.

 

Обов'язкова «автоцивілка»

Наявність полісу «автоцивілка» є обов'язковою для всіх власників наземних транспортних засобів на території України.

«Автоцивілка» є найпростішим і надійним способом відшкодування можливих збитків, заподіяної життю, здоров'ю та / або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася з вини водія застрахованого транспортного засобу.

СК «Теком» по даному виду страхування працює як агент провідних страхових компаній України, що мають відповідну ліцензію і сумлінно виконують свої зобов'язання перед клієнтами, які купили поліси ОСЦПВ. У всіх підрозділах СК «Теком» можна оформити такий поліс за цінами не вище, ніж у наших конкурентів.

Зелена карта

У разі виїзду транспортного засобу, зареєстрованого в Україні, до країн — членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта» власник такого транспортного засобу зобов'язаний мати чинний договір міжнародного страхування, посвідчений відповідним уніфікованим страховим сертифікатом «Зелена карта».

СК «Теком» по даному виду страхування працює як агент провідних страхових компаній України, що мають відповідну ліцензію і сумлінно виконують свої зобов'язання перед клієнтами. У всіх підрозділах СК «Теком» можна оформити такий поліс за цінами не вище, ніж у наших партнерів.

Для кого-то автомобіль — лише необхідне і зручний засіб пересування, для кого-то — невід'ємна частина життя, а для кого-то це ціле життя. Тому пошкодження або втрата вашого автомобіля внаслідок аварії на дорозі або інший екстремальній ситуації — це не тільки завдані матеріальні збитки, але і втрата певного життєвого комфорту і спокою.

Автострахування — це найпоширеніший спосіб отримання страхового захисту на випадок настання практично будь-яких збитків, пов'язаних з експлуатацією автомобіля не тільки в нашій країні, але і у всьому світі.

Продукти автострахування, які пропонує СК «Теком», дозволять вам отримати страховку, яка відповідає саме вашому автомобілю, характеру його експлуатації та необхідного вам рівня життєвого комфорту, а також забезпечать впевнене рішення практично будь-яких організаційних та фінансових питань при настанні страхових випадків.

ВІЗЬМІТЬ ВПЕВНЕНІСТЬ З СОБОЮ В ДОРОГУ!

Чого боїться автовласник?
Дорожньо-транспортна пригода
Пожежа, вибух, самозаймання
Незаконне заволодіння ТЗ (угон)
Стихійне лихо, напади тварин
Зовнішній вплив сторонніх предметів на ТЗ
Протиправні дії третіх осіб
Ви можете зв'язатися з нами зручним для вас способом
Ми готові відповісти на ваші питання і проконсультувати по всім видам страхування
Онлайн
Відповімо вам в зручному для вас чаті в робочі дні протягом години
За телефоном
Телефоном ми відповімо вам в робочі дні з 9.00 до 18.00
В офісі
Чекаємо вас в наших офісах в робочі дні з 9.00 до 18.00
Наша адреса
Юридична та фактична адреса
Одеса,
вул. Михайлівська, 44

Пн. - пт. - з 9:00 до 18:00

Перерва - з 13:00 до 14:00

Сб., нд. - вихідний