СТРАХУВАННЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Надаємо весь комплекс послуг зі страхування залізничного транспорту
Добровільне страхування залізничного транспорту

СК «Теком» пропонує послуги зі страхування всіх видів рухомого складу залізничного транспорту юридичних, які володіють, використовують або розпоряджаються залізничними транспортними засобами по праву власності, на підставі договору оренди, лізингу або на інших законних підставах.

Великий досвід страхування залізничного транспорту, сотні застрахованих одиниць залізничних транспортних засобів, індивідуальний підхід до розробки програм страхування, надійне перестрахування і комплексні програми співпраці з банками та лізинговими компаніями дозволяють отримувати нашим Клієнтам як повний спектр послуг, пов'язаний із захистом своїх майнових інтересів, так і доступ до фінансових інструментів, що надають можливість для оновлення та розвитку парку рухомого складу.

Залізничні перевезення найбільш рентабельний вид транспортування вантажів. Вони відносно безпечні, але можливість аварій, вибухів та інших подій зберігається. Страхування коштів залізничного транспорту дає змогу скоротити до мінімуму фінансові втрати, пов'язані з форс-мажорними пригодами на залізниці.
 
Наша компанія страхує зареєстрований відповідно до законодавства України технічно справний рухомий склад. Партнерські відносини з провідними українськими банками спрощують оформлення договорів на заставний залізничний транспорт. Ми підбираємо індивідуальні страхові програми, які відповідають вашим потребам.
 

Об'єкти страхування та страхові випадки

За договором страхування залізничного транспорту може бути застраховано:
 • електровози, тепловози, паровози та інші типи локомотивів;
 • моторні та причіпні вагони, цистерни, платформи, залізничні контейнери;
 • рефрижератори;
 • пасажирські, багажні, поштові вагони, транспортні одиниці спеціального призначення (вагони-ресторани, обслуговуючі, інспекційні потяги).
Корпус, приміщення, обладнання, механізми, внутрішнє спорядження мають бути технічно справними.
Основні страхові випадки, збитки з яких компенсує поліс:
 • аварія
 • сход із залізничних рейок;
 • пожежа, вибух;
 • протиправні дії третіх осіб, вандалізм;
 • стихійне лихо;
 • зіткнення із тваринами.
 
Набір страхових випадків масштабується залежно від потреб клієнтів. До нього можуть бути включені додаткові опції: компенсація витрат на розчищення залізничних колій після події, витрат на вжиття заходів для порятунку складу з метою зниження збитків.

Умови страхування

Розмір страхової суми встановлюється за домовленістю. Вона не перевищує дійсну ціну транспорту. На розмір страхового тарифу впливають тип, вік об'єктів страхування, кількість страхових подій, термін дії договору, характер та територія експлуатації транспортних засобів. Вартість послуг визначається індивідуально.
 
Страхувальниками можуть бути підприємці, юридичні особи, які володіють рухомим складом, експлуатують, розпоряджаються ним, суб'єкти, що прийняли транспорт на зберігання, ремонт, оформили у заставу, за яку несуть майнову відповідальність.
 
Строк дії договору страхувальник обирає самостійно.

Наші переваги

Ми практикуємо індивідуальний підхід для визначення умов договору для кожного клієнта, враховуємо бізнес-потреби. Звернення до нашої компанії гарантує:
 • надійний страховий захист;
 • компетентну консультаційну допомогу;
 • мінімальний набір обмежень у договорі страхування залізничного транспорту в Україні;
 • своєчасні виплати;
 • дотримання прийнятих договірних зобов'язань.
Заявку можна оформити онлайн. Після розгляду оперативно розробляємо комерційну пропозицію та починаємо взаємодію.
СК "Теком" пропонує укласти договір страхування, який допоможе вам уберегти свій бізнес від таких ризиків
Інші інциденти на залізничному транспорті
Стихійні лиха
Вибух
Угон
Крадіжка частин, деталей, обладнання
Аварії із засобами залізничного транспорту
Руйнування або пошкодження шляхів сполучення або споруд на них
або
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Добровільне страхування залізничного транспорту або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.
Наша адреса
Юридична та фактична адреса
Одеса,
вул. Михайлівська, 44

Пн. - пт. - з 9:00 до 18:00

Перерва - з 13:00 до 14:00

Сб., нд. - вихідний