СТРАХУВАННЯ ТРАНСПОРТУ

Візьміть впевненість з собою в дорогу!
КАСКО "Стандартна програма"

Страховий продукт «КАСКО Стандартна програма» це програма автострахування, за допомогою якої можливо забезпечити максимальний захист автомобільного парку підприємства.

Повний набір страхових ризиків, можливість здійснення оплати страхових платежів у розстрочку, вибір системи виплат страхового відшкодування та розміру франшизи, наявність лімітів відшкодування без підтверджуючих документів, розширення покриття на територію Європи та країн системи «Зелена картка», інші різноманітні додаткові опції, що роблять цю програму автострахування дійсно універсальним інструментом для забезпечення всебічного страхового захисту автотранспорту, що використовується підприємством.

Обираючи «КАСКО Стандартна програма» від ПрАТ СК «Теком», ви отримуєте страхову послугу із дотриманням самих високих стандартів якості обслуговування в автострахуванні.

Автомобільний транспорт – одна з найважливіших галузей економіки, що забезпечує, як функціонування окремих підприємств, так і надійну взаємодію та зв'язки між іншими підприємствами, галузями, регіонами та країнами. Тому покриття ризиків пов’язаних з діяльністю на автомобільному транспорті має велике значення для будь-яких підприємств, що володіють наземними транспортними засобами та використовують їх у господарській діяльності.

Страхові продукти з автострахування, які пропонує СК «Теком» для корпоративних клієнтів, дозволять отримати надійний страховий захист, що відповідає `характеру господарської діяльності, що здійснюється підприємством, умовам експлуатації транспортних засобів та необхідному вам рівню сервісу, а також забезпечать впевнене вирішення практично будь-яких організаційних та фінансових питань при настанні страхових випадків.

Ваш бізнес буде захищений від таких ризиків
Незаконне заволодіння ТЗ (угон)
Стихійне лихо, напади тварин
Зовнішній вплив сторонніх предметів на ТЗ
Протиправні дії третіх осіб
Дорожньо-транспортна пригода (дтп)
або
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору КАСКО "Стандартна програма" або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.
Наша адреса
Юридична та фактична адреса
Одеса,
вул. Михайлівська, 44

Пн. - пт. - з 9:00 до 18:00

Перерва - з 13:00 до 14:00

Сб., нд. - вихідний