СТРАХУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Ваш бізнес буде успішним, якщо ваші співробітники будуть здорові
Медичне страхування працівників

Медичне страхування працівників, безумовно, є складовою частиною іміджу підприємства, маркером стабільності, успішності та відповідального ставлення до бізнесу в цілому.

Комплексні програми добровільного медичного страхування СК «ТЕКОМ» дозволять не тільки забезпечити надання працівникам вашого підприємства якісної і кваліфікованої медичної допомоги, але і оптимізувати витрати підприємства на соціальну підтримку персоналу.

В будь-якому, разі соціальний пакет, який ви пропонуєте працівникам, буде доповнений якісним страховим продуктом, що безперечно характеризуватиме ваше підприємство як відповідального і перспективного роботодавця не тільки серед працівників, а й серед партнерів і конкурентів.

Обов'язкове страхування від нещасного випадку на транспорті

СК ТЕКОМ пропонує вигідні умови страхування від нещасних випадків на транспорті, що дозволить підприємству уникнути збитків у разі завдання шкоди життю чи здоров’ю застрахованої особи внаслідок непередбаченої транспортної події.

Особисте страхування від нещасних випадків на транспорті є обов'язковим і здійснюється на підставі Постанови КМУ від 14 серпня 1996 р. №959 «Про затвердження Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті».

Водії страхуються тільки на час обслуговування поїздки, а пасажири - з моменту оголошення посадки в морське або річкове судно, поїзд, автобус або інший транспортний засіб до моменту завершення поїздки.

Обов'язкове страхування пожежних команд

На підприємствах, в організаціях та установах України створюються добровільні пожежні команди з метою проведення заходів, спрямованих на гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварії до моменту прибуття професійної пожежної команди.

Особисте страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони та членів добровільних пожежних дружин здійснюється з метою захисту їхнього життя та здоров'я під час виконання ними своїх обов'язків на підставі Постанови КМУ «Про затвердження Положення про порядок і умови обов’язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)» № 232 від 3 квітня 1995 року.

Страхувальниками є юридичні особи (підприємства, установи, організації), на утриманні яких перебувають підрозділи відомчої та місцевої пожежної охорони і добровільні пожежні дружини (команди), або виконавчий комітет місцевої Ради, за рахунок бюджету якого утримується підрозділ місцевої пожежної команди.

Сучасна корпоративна культура передбачає прояв діяльної турботи про персонал з боку керівників компанії та власників бізнесу. Сплативши страховку, підприємець підвищує дохід кожного члена колективу.  Статистика свідчить про те, що у фірмах, де ефективно налагоджене страхування співробітників, набагато менше звільняються кадри. Отримує вигоду й підприємство, оскільки фінансові проблеми, зумовлені виплатами компенсацій при втраті працездатності, допомагає вирішити СК. Серед пропозицій нашої компанії є різноманітні страхові програми, у які можна внести зміни за індивідуальним запитом.

Страхування від нещасних випадків на виробництві

У нашому житті ніхто не застрахований від неприємностей і екстрених ситуацій. СК «Теком» готова взяти на себе всі витрати на лікування працівників підприємства, якщо стався нещасний випадок упродовж робочого дня. У такому разі застрахований співробітник отримає компенсацію.

У цих програмах страховими випадками є:

  • тимчасова втрата працездатності;
  • встановлення інвалідності внаслідок отриманих травм;
  • смерть застрахованої особи (у такій ситуації компенсацію в 100-відсотковому розмірі отримають найближчі родичі).

Для керівників і власників страхування персоналу стає хорошим засобом його матеріального стимулювання, способом показати свою лояльність і виховати корпоративну культуру.

Добровільне медичне страхування співробітників

Сьогодні власник бізнесу може обрати для своїх працівників страховий пакет, до якого будуть включені медичні послуги будь-якого рівня сервісу й комфорту. За допомогою базових програм є можливість фінансово захистити кожного співробітника від наслідків:

  • гострих захворювань;
  • загострення хронічних хвороб;
  • травм, опіків, отруєнь та інших ризиків.

Страховка для персоналу від нашої компанії передбачає оплату послуг швидкої медичної допомоги, наданої в приватних клініках, з якими укладені відповідні договори.

Турбота про своїх співробітників є показником успішності бізнесу, її сучасної кадрової політики.

Обов'язкове страхування від нещасного випадку водіїв на транспорті

Для водіїв корпоративного автотранспорту законодавством України обов'язково передбачається наявність страхового поліса, що захищає від фінансових наслідків у результаті різних подій на дорогах.

Якщо під час обслуговування поїздки на службовому авто станеться нещасний випадок, СК виплатить компенсацію на відновлення здоров'я застрахованої особи. Обов'язковою умовою для оформлення таких договорів є наявність трудових відносин між підприємством і фізичною особою.

Переваги компанії «Теком»

Наш пріоритет — довгострокові партнерські відносини з клієнтами. Цей підхід дозволив майже за 25-річний період своєї роботи укласти договори практично з 10 тисячами підприємств та організацій. Це дало можливість нам стати найкращою компанією Південного регіону України.

Корпоративне страхування співробітників від СК «Теком» вибирають багато підприємств, оскільки ми гарантуємо такі переваги для своїх клієнтів:

  • прозорий і відповідальний підхід;
  • сервісне обслуговування європейської якості. У нас налагоджено спілкування з клієнтами за допомогою електронних засобів зв'язку;
  • індивідуальний підбір страхових програм та їх зміна в разі необхідності;
  • готовність до компромісів при виплаті компенсації, мінімальний набір документів.

Страхування працівників у нашій страховій компанії дозволить вам захистити себе від непередбачуваних ситуацій.

Ми компенсуємо витрати, якщо з співробітниками відбудуться такі неприємності
Загострення хронічного захворювання
Встановлення інвалідності
Тимчасова втрата працездатності
Травматичні ушкодження
або
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Обов'язкове страхування пожежних команд або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.
Наша адреса
Юридична та фактична адреса
Одеса,
вул. Михайлівська, 44

Пн. - пт. - з 9:00 до 18:00

Перерва - з 13:00 до 14:00

Сб., нд. - вихідний