СТРАХУВАННЯ МАЙНА ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Ваш бізнес буде під надійним захистом!
Страхування майна

Успішний бізнес - мета кожного підприємця. Нерухомість і матеріальні цінності - Ваш головний актив, який потребує захисту. Страхування офісного чи виробничого приміщення, обладнання, товарно-матеріальних цінностей дозволить захистити Вас від незапланованих збитків.

Страхування будівельно-монтажних ризиків

Страхування будівельно-монтажних ризиків передбачає відшкодування матеріального збитку, понесеного під час проведення всіх видів та етапів будівельних робіт: будівництва нових об’єктів, реконструкції і реставрації існуючих, проведення ремонтних, пуско-налагоджувальних, монтажних, демонтажних та інших робіт.

Конкретні умови страхування визначаються в договорі між Страховиком та Страхувальником на підставі заяви-анкети і наданої проектної документації.

Страхування товарних запасів

Якщо специфіка вашого бізнесу передбачає виробництво, торгівлю або зберігання товарно-матеріальних цінностей «ТМЦ» на складі або в торговому залі, необхідно потурбуватися про їх зберігання в належному вигляді, так як завжди існує ризик пожежі, затоплення, крадіжки і впливу інших факторів, що може привести до псування, загибелі або крадіжки ТМЦ та завдати істотних збитків бізнесу. Для мінімізації наслідків від вищевказаних і багатьох інших негативних чинників СК "Теком" пропонує програму страхування ТМЦ.

Діяльність підприємства незмінно супроводжується різного роду ризиками, в результаті яких можна втратити все те майно, яке купувалося впродовж довгих років. Однак договір страхування може повністю виключити збиток, який може бути нанесений майну підприємства.

Наша компанія допоможе зберегти ваш спокій і впевненість у завтрашньому дні.

Ми компенсуємо Ваші непередбачені витрати при настанні таких ризиків:
Транспортна шкода
Вогонь
Протиправні дії третіх осіб (в т. ч. вандалізм, хуліганство).
Стихійні явища
Розбій
Пошкодження майна під час проведення страйків і масових безладь
або
Якщо ви хочете дізнатися вартість договору Страхування товарних запасів або у вас виникли будь-які інші питання, телефонуйте за номером гарячої лінії:
0 800 751 941
Замовити консультацію
Виникли проблеми? Питання?
Звертайтеся — вирішимо всі проблеми з вашого страхування
Натиснувши кнопку «Замовити консультацію», ви погоджуєтесь з правилами та умовами користування сайтом та політикою конфіденційності на нашому сайті.
Наша адреса
Юридична та фактична адреса
Одеса,
вул. Михайлівська, 44

Пн. - пт. - з 9:00 до 18:00

Перерва - з 13:00 до 14:00

Сб., нд. - вихідний