Важное уведомление

25 марта 2022

ПРО РОБОТУ ПрАТ СК «ТЕКОМ» В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Шановні клієнти! Доводимо до вашого відома, що ПрАТ СК «ТЕКОМ» завжди поруч і працює у режимі, який дозволяє підтримувати поточну діяльність Товариства на належному рівні.

Ми робимо все для того, щоб Ви мали змогу оперативно та якісно отримати допомогу при настанні страхових випадків як на території України, так і за її межами.

Ми залишаємось із Вами на зв‘язку, для максимального забезпечення відповідного рівню сервісу щодо обслуговування і супроводу договорів страхування, координації будь-яких пов’язаних з цим дій та надання необхідних консультацій і допомоги нашим клієнтам і партнерам по всім видам страхування, за якими Товариством надаються страхові послуги.

Ми намагаємося максимально спрощувати всі процеси, розуміючи сьогоднішні реалії, і максимально підтримувати наших клієнтів.

Ми запевняємо Вас, що у ПрАТ СК «ТЕКОМ» наявні всі необхідні фінансові та матеріальні ресурси для виконання всіх взятих на себе зобов’язань, передбачених договорами страхування та чинним законодавством України.

Ми впевнені у своїх силах і віримо у Ваше розуміння ситуації, що склалася у країні!

Нижче наведена актуальна інформація щодо порядку роботи офісів Товариства, розташованих на території України, супроводу і обслуговування договорів страхування та врегулювання збитків.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОРЯДКУ РОБОТИ ОФІСІВ ПрАТ СК «ТЕКОМ»:

У зв’язку із введенням на території України воєнного стану, встановлений наступний порядок роботи офісів Товариства:

Одеса Головний офіс Офіс працює у черговому режимі. В офісі можуть бути присутні тільки чергові фахівці. Прийом клієнтів здійснюється за попередньою домовленістю.
  Центр обслуговування клієнтів № 1 ПрАТ СК «Теком» Фахівці центру обслуговування працюють лише у віддаленому (дистанційному) режимі.
     
Київ Філія Київська ПрАТ СК «Теком» в м.Києві Фахівці філії працюють лише у віддаленому (дистанційному) режимі.
Дніпро Дніпровська регіональна дирекція ПрАТ СК «Теком» Офіс працює у черговому режимі.
В офісі можуть бути присутні тільки чергові фахівці. Прийом клієнтів здійснюється за попередньою домовленістю.
Хмельницький Хмельницька регіональна дирекція ПрАТ СК «Теком» Офіс працює у черговому режимі.
В офісі можуть бути присутні тільки чергові фахівці. Прийом клієнтів здійснюється за попередньою домовленістю.
Харків Харківська регіональна дирекція ПрАТ СК «Теком» Фахівці дирекції працюють лише у віддаленому (дистанційному) режимі.

Детальну інформацію про місцезнаходження офісів Товариства та контакти ви можете знайти на сайті Товариства за посиланням: https://tig.com.ua/contacts

Якщо Ви не змогли відвідати або зв’язатися з будь-яким з офісів Товариства, звертайтесь до фахівців Товариства за допомогою форм зворотного зв’язку, розташованими на головній сторінці сайту Товариства: https://tig.com.ua/. Відповідальні працівники ПрАТ СК «ТЕКОМ» зв’яжуться з Вами у найкоротший можливий термін.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СУПРОВОДУ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОГОВОРІВ СТРАХУВАННЯ

Супровід та обслуговування договорів страхування здійснюється фахівцями Товариства у віддаленому (дистанційному) режимі.

У випадку необхідності отримання будь-яких консультацій, здійснення пролонгації дії договорів страхування, розширення території покриття та з будь-яких інших питань щодо виконання договорів страхування, Ви можете зв’язатися з відповідними фахівцями Товариства за контактами, що були отримані при укладенні договорів страхування, або:

• за контактами офісів Товариства за посиланням: https://tig.com.ua/contacts,
• замовити консультацію за відповідною формою, розташованою в опису кожного виду страхування (страхового продукту) на сайті Товариства https://tig.com.ua/.

Відповідальні працівники ПрАТ СК «ТЕКОМ» зв’яжуться з Вами у найкоротший можливий термін.

Також у разі відсутності зворотного зв’язку за вищенаведеними контактами, Ви можете залишити відповідне повідомлення в соцмережах та месенджерах:

• FACEBOOK - https://www.facebook.com/tekom.ua
• TELEGRAM - https://t.me/manager_tekom

Способи оплати страхових платежів (чергових страхових платежів) зазначені на сайті Товариства у розділі «Сплатити онлайн» за посиланням: https://tig.com.ua/payments, в якому зазначені реквізити основного рахунку Товариства для сплати за реквізитами у працюючих відділеннях будь-якого банку України, онлайн інструменти оплати та можливість оплати через термінали IBOX.

ВАЖЛИВО!!! У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні, у ПрАТ СК «ТЕКОМ» відсутня можливість надання страхового захисту від військових ризиків на території України та в акваторії Чорного та Азовського морів з дати введення військового стану (24.02.2022) і до його завершення. Надання страхового захисту за військовими ризиками здійснюється лише у випадку включення таких ризиків до умов страхування і виключно за договорами страхування, укладеними до дати введення воєнного стану.
Можливість надання покриття від військових ризиків за межами визначених територій визначається за кожним окремим запитом.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВРЕГУЛЮВАННЯ ЗБИТКІВ

При настанні події, що має ознаки страхового випадку, - для отримання консультацій, допомоги та інструкцій щодо подальших дій Вам необхідно звертатись за наступними контактами:

Добровільне медичне страхування +38 050 416 64 13 (Viber) Цілодобово, при необхідності організації медичних послуг в межах міст Одеса, Чорноморськ, Южне, Ізмаїл
  +38 044 599 54 04 Цілодобово, інші регіони України
Добровільне страхування від нещасних випадків, обов’язкові види особистого страхування +38 050 416 64 13 (Viber) З понеділка по п’ятницю,
з 9:00 до 17:30
Добровільне страхування медичних витрат (туристичне страхування) +38 044 599 54 04 Цілодобово, або за контактами, зазначеними у страховому полісі
Інші види страхування +38 050 336 32 30 Цілодобово


Також у разі відсутності зворотного зв’язку за вищенаведеними контактами, Ви можете залишити відповідне повідомлення в соцмережах та месенджерах:

• FACEBOOK - https://www.facebook.com/tekom.ua
• TELEGRAM - https://t.me/manager_tekom

ВАЖЛИВО!!! Страхові випадки, що сталися внаслідок введення воєнного стану, військових та інших подібних дій та їх наслідків (кульові та осколкові ушкодження, вплив ударної хвилі, падіння уламків ракет тощо), є стандартним виключенням із страхового покриття практично за будь-яким договором страхування та ПрАТ СК «ТЕКОМ» не здійснює виплати страхового відшкодування внаслідок таких подій. Виплати за військовими ризиками здійснюються лише у випадку включення таких ризиків до умов страхування і виключно за договорами страхування, укладеними до дати введення воєнного стану.
Але, в частині основного покриття, а саме ризиків, передбачених договорами страхування (пожежа, стихійні явища, ДТП, захворювання, нещасні випадки та інші стандартні страхові події), які напряму не пов'язані з введенням воєнного стану, військових та інших подібних дій та їх наслідків, – ПрАТ СК «ТЕКОМ» здійснює відшкодування (виплату) в звичайному режимі!
В будь-якому разі, при настанні події повідомляйте ПрАТ СК «ТЕКОМ» - ми розглянемо кожен випадок заподіяння збитку (завдання шкоди), надамо допомогу і прийматимемо рішення індивідуально, виходячи з конкретних обставин заявленої події.

Вам может быть интерестно
СК "Теком" 24 года!
17 декабря 2021
Наш адрес
Юридический и фактический адрес
Одесса,
ул. Михайловская, 44

Пн. - пт. - с 9:00 до 18:00

Перерыв - с 13:00 до 14:00

Сб., вс. - выходные