З 15 по 17 вересня в Одесі пройшов ХХІ Міжнародний фінансовий форум, партнером якого вже сьомий рік поспіль є Страхова компанія “Теком”.

20 вересня 2021
Учасники разом із керівниками профільних підрозділів Національного банку України, представниками Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, авторитетними фахівцями та експертами-макроекономістами, науковцями, керівниками фінансових, страхових, юридичних та ІТ-компаній обговорювали такі актуальні теми: «Стан фінансового сектору економіки України. Стратегія його розвитку» та «Головні акценти, проблеми, сподівання та перспективи бізнесу на фінансовому ринку в Україні» та інші не менш цікаві теми, пов’язані з досвідом страховиків. 2021 рік став для страхового бізнесу роком трансформацій та законодавчих змін. Ще більше змін чекає ринок у наступному 2022 році, тому професійна дискусія з представниками НБУ була корисною та насиченою, сподіваємось, що регулятор почув думку страховиків.
Ми хочемо висловити щиру вдячність незмінним організаторам Форуму - Центру бізнес-стратегій “Перспектива” та Лізі страхових організацій України за традиційну зустріч професійних страховиків. Вже 21 рік Форум - це місце зустрічі колег, де не тільки обговорюються актуальні проблеми, але й надається можливість поспілкуватись у неформальній обстановці.
“Ми дуже раді приймати настільки значущий та масштабний захід страхового ринку у нашому місті вже 7 рік. Нам дуже приємно, що наші колеги пишуть теплі та емоційні відгуки, бо ми вважаємо, що Форум це не тільки місце для роботи, а й для щирого спілкування, це можливість приємно провести час біля моря, отримати порцію одеського гумору та колориту. Сподіваюсь, що наступного року ми будемо проводити Форум в ще більшому складі. До зустрічі на ХХІІ Міжнародному фінансовому форумі” - прокоментував Едуард Стась, генеральний директор СК “Теком” на офіційному завершенні Форуму.
Вам може бути цікаво
Наша адреса
Юридична та фактична адреса
Одеса,
вул. Михайлівська, 44

Пн. - пт. - з 9:00 до 18:00

Перерва - з 13:00 до 14:00

Сб., нд. - вихідний