Страхова компанія “Теком” отримала Диплом переможця Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків -2019”.

07 грудня 2020
Вже кілька років поспіль Компанія відзначається у цьому рейтингу як одна з найкращих компаній-платників податків у сфері фінансів. Нам дуже приємно бути серед тих, хто відповідально та чесно веде бізнес у наші надскладні часи. Наша мета - це створення страхової структури високого класу, побудованої на принципах професіоналізму, фінансової стійкості та якісного виконання зобов’язань перед клієнтами.
Переможців всеукраїнського рівня, а це 40 суб’єктів господарювання, з них 4 платника з Одеського регіону, нагороджено під час урочистої церемонії в режимі відеоконференції ДПС України за участі Президента Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе, Міністра фінансів України Сергія Марченка, голови ДПС України Олексія Любченка та Президента УСПП Анатолія Кінаха.
Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків», започаткований Асоціацією платників податків України у 2011 році та проводиться щорічно. Основною метою рейтингу є створення сприятливих умов для подальшого розвитку підприємництва, відзначення кращих здобутків платників податків, розвиток взаємовигідної співпраці між бізнесом та державою.
Традиційно, рейтинг проводиться як на регіональному так і на всеукраїнському рівнях.
Вам може бути цікаво
Наша адреса
Юридична та фактична адреса
Одеса,
вул. Михайлівська, 44

Пн. - пт. - з 9:00 до 18:00

Перерва - з 13:00 до 14:00

Сб., нд. - вихідний