НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

Страхування водного транспорту

 

Головна > Для бізнесу > Страхування транспорту > Страхування водного транспорту

СК «Теком» укладає договори страхування водних судів з судновласниками або іншими особами, які мають майновий інтерес у морському підприємстві.

 

Під судном розуміється корпус автомобільного або несамохідного плавучого споруди з надбудовами та рубками, суднові приміщення (включаючи обробку, ізоляцію, проводку), пристрої та системи, механізми, котли, дизель генератори та інше устаткування і спорядження судна, у тому числі рятувальні шлюпки і плоти.

 

Суднові баржі і ліхтери, а також встановлене на судні устаткування, що належить третім особам, можуть бути застраховані з обов'язковою умовою в Страховому Полісі і включенням їх вартості в страхову суму судів.

 

Встановлені на судні контейнери не можуть бути предметом страхування.

 

Страховою сумою є дійсна вартість судна, підтверджена необхідними документами. В межах страхової суми відшкодовуються збитки, що настали внаслідок страхових випадків (випадковості і небезпеки плавання, а також інші причини раптового і непередбаченого характеру). При цьому необхідні і доцільно витрати (пропорційно відношенню страхової суми до страхової вартості) в цілях запобігання або зменшення збитків, за які відповідає Страховик, а також збитки, витрати і внески по загальній аварії, по частці судна відшкодовуються Страховиком незалежно від того, що вони разом з відшкодуванням збитків можуть перевищувати страхову суму.

Фахівці нашої компанії розробили кілька програм для страхування суден, які відрізняються рівнем відповідальності:

 

  1. З відповідальністю за загибель і пошкодження
  2. З відповідальністю за пошкодження
  3. З відповідальністю за повну загибель судна, включаючи витрати по рятуванню
  4. З відповідальністю за повну загибель судна
 

Ми пропонуємо наступні варіанти страхування:

  • страхування суден на строк;
  • страхування суден на період модернізації і ремонту;
  • страхування суден на рейс;
  • страхування суден у будівництві.
 

Договір страхування укладається на підставі письмової заяви Страхувальника, в якому Страхувальник повинен повідомити точні відомості про судні (його тип, назва, рік і місце споруди, клас Реєстру України або іншого класифікаційного органу, дату чергового огляду Регістром, валовий місткість судна). При страхуванні на рейс необхідно вказати пункти і час початку і закінчення рейсу, пункти заходу, а при страхуванні на термін – термін страхування і район плавання. Крім того, Страхувальник зобов'язаний повідомити і всі інші, відомі йому інформацію про зобов'язання, які мають істотне значення для визначення ступеня ризику.

 

Страхування суден здійснюється на підставі «Правил страхування водних судів». Страхові тарифи для кожного судна або групи судів визначаються на підставі базисних ставок з урахуванням усіх факторів, що мають значення для визначення ступеня ризику, прийнятого на страхування. Тобто в залежності від різних факторів застосовуються що підвищують і знижують коефіцієнти для тарифів.