НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

Страхування автотранспорту

 

СК «Теком» пропонує широкий комплекс послуг із страхування транспорту підприємств. Роки роботи на ринку страхування транспортних засобів дозволили нам створити цілу систему, засновану на індивідуальному підході до кожного клієнта та використанні новітніх практик оформлення договору страхування та врегулювання збитків.
Взаємодіючи з великими підприємствами, а також з підприємствами середнього та малого бізнесу, СК «Теком» пропонує різні програми страхування автомобільного транспорту, враховуючи специфіку діяльності підприємства та фінансові можливості клієнта.
Ми гарантуємо простоту і зручність оформлення Договору добровільного страхування транспорту, а також високий рівень сервісу при здійсненні виплати страхового відшкодування.

Автопарк вашої компанії може складатися з персональних легкових автомобілів, вантажних машин, автобусів і мікроавтобусів, спецтехніки, сільгоспмашин або всіх видів транспорту відразу, і не важливо, чи знаходяться вони у власності підприємства або взяті в лізинг. Ви хочете бути впевнені в тому, що автопарк, призначений для отримання прибутку, чи не стане джерелом постійного вкладення коштів.

Страхування транспорту - це захист від непередбачених витрат, пов`язаних з експлуатацією автотранспорту.

СК «Теком» дозволяє страхувати транспортні засоби підприємств і організацій, які володіють, користуються, розпоряджаються на законній підставі:
 • легковими автомобілями;
 • малотоннажними вантажівками;
 • мікроавтобусами;
 • вантажівками;
 • причепами та напівпричепами;
 • автобусами

Програми страхування «АВТОКАСКО» передбачає захист від всіляких збитків, що виникли в результаті:
• ДТП - Дорожньо-транспортної пригоди (зіткнення, перекидання, падіння), а також пошкодження транспортного засобу внаслідок неналежного стану дорожнього покриття (наявності ям, відкритих люків і т.п.);
• НЗ - Незаконного заволодіння ТЗ (угон);
• ПДТО - протиправних дій третіх осіб, за винятком незаконного за володіння ТЗ;
• ПВС - Пожежі, вибуху, самозаймання;
• СЛ - стихійного лиха (удару блискавки, бурі, шторму, урагану, граду, землетрусу, сіли, обвалу, повені), нападу тварин;
• ВП - Зовнішнього впливу на ТЗ сторонніх предметів (у тому числі викид гравію або інших твердих фракцій з-під коліс транспорту, мимовільне падіння дерев або інших предметів);
Страхування автопарку компанії дозволяє ефективно планувати і значною мірою знижувати витрати, пов`язані з ремонтом і експлуатацією автомобілів.

Переваги страхування транспортних засобів у СК «Теком» - це:
   
- Можливість оплати страхової премії в розстрочку;
- Цілодобова робота аварійного комісара для інформування про страховий випадок, отримання консультацій та виклику допомоги;
- Евакуація автомобіля з місця аварії;
- Ремонт у найкращих технічних центрах, офіційних дилерів світових автовиробників;
- Збір довідок фахівцями страхової компанії;
- Можливість заміни пошкоджених деталей на нові без урахування амортизації;
- Відсутність вимог щодо обов`язкового знаходженню автомобіля на стоянці, що охороняється в нічний час;
- Можливість отримання виплат за пошкоджені скла, фари, лакофарбове покриття, а також за невеликий збиток без пред`явлення довідок ДАІ;
- Поширення дії договорів страхування на всіх співробітників компанії-клієнта, допущених до управління автомобілем;
- При укладенні договорів страхування корпоративного транспорту ми надаємо знижки на страхування особистих автомобілів співробітників компанії.

Для корпоративних клієнтів, при страхуванні парку транспортних засобів, передбачені додаткові бонуси і знижки, які зможуть посприяти розширенню бізнесу направивши заощаджену суму на подальшій його розвиток.