НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

Обов`язкове страхування цивільної відповідальності на об`єктах підвищеної небезпеки

 

Головна > Для бізнесу > Страхування відповідальності > Обов'язкове страхування цивільної відповідальності на об'єктах підвищеної небезпеки

06.11.2002 р. Постановою Кабінету Міністрів України було затверджено Порядок і правила обов'язкового страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи вогне-, пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного і санітарно-епідеміологічного характеру.

Страхувальниками є суб'єкти господарювання, яким об'єкти підвищеної небезпеки належать на правах власності, повного господарського відання або оперативного управління чи які користуються або володіють об'єктами підвищеної небезпеки.

Наявність у страхувальників договорів обов'язкового страхування перевіряється під час проведення планових перевірок об'єктів підвищеної небезпеки центральними органами виконавчої влади, які  мають повноваження на державний нагляд та контроль у сфері діяльності, пов ’ язаної з об ’ єктами підвищеної небезпеки, і уповноваженими організаціями. Крім того, наявність договору обов'язкового страхування є однією з передумов для отримання дозволу на експлуатацію об'єкта підвищеної небезпеки.

Страхова сума встановлюється Постановою і визначається в договорі страхування окремо за кожним конкретним об'єктом підвищеної небезпеки відповідно до категорії небезпеки.