НОВИНИ

20-09-2019

C 12 по 15 вересня в Одесі пройшов ХІХ Міжнародний фінансовий форум учасників страхового ринку за підтримкою

далі... 03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі...
Всі новини

Обов`язкове страхування цивільної відповідальності на об`єктах підвищеної небезпеки

 

Головна > Для бізнесу > Страхування відповідальності > Обов'язкове страхування цивільної відповідальності на об'єктах підвищеної небезпеки

06.11.2002 р. Постановою Кабінету Міністрів України було затверджено Порядок і правила обов'язкового страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи вогне-, пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного і санітарно-епідеміологічного характеру.

Страхувальниками є суб'єкти господарювання, яким об'єкти підвищеної небезпеки належать на правах власності, повного господарського відання або оперативного управління чи які користуються або володіють об'єктами підвищеної небезпеки.

Наявність у страхувальників договорів обов'язкового страхування перевіряється під час проведення планових перевірок об'єктів підвищеної небезпеки центральними органами виконавчої влади, які  мають повноваження на державний нагляд та контроль у сфері діяльності, пов ’ язаної з об ’ єктами підвищеної небезпеки, і уповноваженими організаціями. Крім того, наявність договору обов'язкового страхування є однією з передумов для отримання дозволу на експлуатацію об'єкта підвищеної небезпеки.

Страхова сума встановлюється Постановою і визначається в договорі страхування окремо за кожним конкретним об'єктом підвищеної небезпеки відповідно до категорії небезпеки.