НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

Акцiя 1

 

Акцiя 1

Є у нас особливість - не замислюватися про які загрожують неприємності, але, на жаль, їх ніхто не відміняв. Що таке нещасний випадок? У соцмережах мільйони відеороликів із смішними і безглуздими пригодами на весіллі, і добре, якщо ви не герой такого ролика і можете посміятися, а учасники, швидше за все навряд чи так радіють. Наслідки таких випадків очевидні - це візит до лікаря, в кращому випадку, а також зайва витрата грошей і нервів. Якщо поцікавитися статистикою з будь-якого гірськолижного курорту то стає ясно, що нещасний випадок це не рідкість. Наприклад, за один день в пік сезону на «Буковелі» травмується від 180 до 200 осіб, в Альпах в критичні ситуації за сезон потрапляє більше 2,5 тисяч осіб.

Ніхто не застрахує вас від можливості нещасного випадку, але від витрат, непередбачених молодим сімейним бюджетом, ви можете застрахуватися в Страхової компанії «Теком» за спеціальною програмою «Молодята». Уклавши договір страхування від нещасного випадку за програмою «Молодята» ви купуєте статус віп-клієнтів і отримуєте ексклюзивну знижку - 10% на страхування власного автомобіля (КАСКО), страхування медичних витрат за кордоном та страхування нерухомого майна. А ще приємним сюрпризом буде знижка 10% на романтичну подорож у наших партнерів-туроператорів, круїзних компаніях, інформацію про які ви можете дізнатися, зателефонувавши в головний офіс СК «Теком».

«Під нещасним випадком ми розуміємо раптове і непередбачене подія, яка відбулася в результаті впливу різних зовнішніх факторів (фізичних, технічних тощо) і заподіяло шкоду здоров`ю або призвело до тимчасової непрацездатності. Програма «Молодята» пропонує вам захистити свій сімейний бюджет від непередбачених витрат на лікування і відновлення здоров`я при наступних наслідки нещасного випадку: травмі, обмороженні, опіку, укусі, отруєння, вогнепальних поранень і т.п. Страхова сума на одну людину 50 000 грн, страховий платіж становитиме всього 50 грн.! Період дії поліса - 1 рік. Договір розроблений для молодеженов і полягає в перший рік після весілля при пред`явленні копії свідоцтва про шлюб.

         Погодьтеся, спокій коштує дорожче! Якщо вас вже зацікавила програма «Молодята» і ви відповідально підходите до питання майбутнього щасливого сімейного життя, не пропустіть нашу пропозицію. Телефонуйте прямо зараз у СК «Теком» за нашими телефонами, укладайте договір страхування і користуйтеся всіма перевагами молодят!

Спеціальна пропозиція діє на постійній основі!