НОВИНИ

20-09-2019

C 12 по 15 вересня в Одесі пройшов ХІХ Міжнародний фінансовий форум учасників страхового ринку за підтримкою

далі... 03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі...
Всі новини

СК «Теком» взяла участь у ХІХ Міжнародному фінансовому форумі у якості партнера.

 

Головна > Прес-центр > Новини > СК «Теком» взяла участь у ХІХ Міжнародному фінансовому форумі у якості партнера.

C 12 по 15 вересня в Одесі пройшов ХІХ Міжнародний фінансовий форум учасників страхового ринку за підтримкою Центру бізнес-стратегій «Перспектива» та Ліги страхових організацій України. Страхова компанія «Теком» традиційно прийняла участь у форумі у якості партнера.

Форум відкрила дискусія на тему: "Стан, тенденції, динаміка та державне регулювання фінансових ринків. Міжнародний досвід та українські страхові реалії", на якій доповідачами були представники Нацкомісії, були розглянуті питання пов’язані з нещодавно прийнятим законом про регулювання ринку страхування, так званого «Спліту».

На круглому столі на тему «Юридичний супровід та аудит-підтримка страховиків. Сучасні професійні інструменти для бізнесу компаній фінансового сектору» серед доповідачів був Генеральний директор СК «Теком» Е.Стась.  Він підняв важливе питання про наслідки прийнятого Закону про регулювання ринку страхування та закликав учасників страхового ринку об’єднати зусилля, щоб розробити єдину стратегію роботи та розвитку за новими правилами під контролем НБУ. Задля цієї мети, Едуард Стась закликав професійні об’єднання страховиків консолідувати свою роботу, таких як Ліга Страхових організацій, Українська федерація убезпечення та Асоціація «Страховий бізнес».

Вже 6 рік Фінансовий форум проходить у нашому гостинному місті. Форум дає змогу нам, страховикам, у форматі дискусії обговорити важливі і актуальні питання, проаналізувати тенденції розвитку ринку та обсудити нові виклики, які стають перед нами. Наша компанія усі ці роки виступає партнером проведення Міжнародного Фінансового форуму, тож ми чекаємо своїх колег та партнерів у наступному році також.

 

 forum_2019

20-09-2019