НОВИНИ

08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

рахова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі... 16-05-2019

Загальний обсяг склав близько 5,5 млн. грн, з яких 55% прийшлися на виплати за договорами автоКАСКО.

далі... 09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі...
Всі новини

Страхова компанія «Теком» - краща страхова компанія у Південному регіоні.

 

Головна > Прес-центр > Новини > Страхова компанія «Теком» - краща страхова компанія у Південному регіоні.

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського проекту «Банки та фінустанови України 2018: гідні надійні успішні».

Підведення підсумків ґрунтувалося на основі інформації, наданої банками та фінансовими компаніями до Оргкомітету Проекту. На підставі рейтингів, опублікованих у виданнях ВД «Україна Бізнес», за заявками та рекомендаціями, а також за підсумками незалежного, відкритого онлайн-голосування були визначені номінанти та Лауреати проекту.

 СК «Теком» перемогла у он-лайн голосуванні в номінації «Краща страхова компанія у Південному регіоні». Для нас важливо, що клієнти обирали  переможця у цій номінації он-лайн, і наша компанія перемогла у ній тому, що для СК «Теком» добробут та впевненість клієнтів мають пріоритетне значення. Ми дуже вдячні усім, хто віддав свій голос за СК «Теком» й надалі готові виконувати свої зобов’язання у повному обсязі.

  Захід проводився за офіційної та консультаційної підтримки Національного Банку України, за підтримки Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності,  Українського національного комітету Міжнародної торгової палати України (ICC Ukraine), а також інституціонально-правових організацій та провідних ЗМІ України.   

nagoroda                             

26-06-2019