НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

23 травня генеральний директор СК «Теком» (м.Одеса) Едуард Стась взяв участь у нагородженні переможців 2 туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012»

 

Головна > Прес-центр > Новини > 23 травня генеральний директор СК «Теком» (м.Одеса) Едуард Стась взяв участь у нагородженні переможців 2 туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012»

23 травня генеральний директор СК «Теком» (м.Одеса) Едуард Стась взяв участь у нагородженні переможців 2 туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012», організатором якого є Асоціація платників податків України.
 У церемонії брали участь Президент АППУ Валентина Арбузова, Перший прем`єр-міністр України Сергій Арбузов, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, Міністр фінансів України Юрій Колобов, Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко та інші високопосадовці. Переможців нагороджували відомі українські телеведучі Соломія Вітвіцька, Оксана Соколова, Ігор Кондратюк, а також видатні діячі культури і мистецтва.
Церемонія почалася з привітального слова Президента України Віктора Януковича, який подякував сумлінних платників податків за вагомий внесок у розвиток нашої країни.
Нагородження переможців відбувалося в 11 номінаціях за трьома категорія: великі, середні та малі підприємства. Всього в Рейтингу взяли участь майже 2000 підприємств, що є платниками податку на прибуток. Після регіонального етапу відбору за перемогу вже на всеукраїнському рівні змагався 351 учасник. СК «Теком» стала переможцем Рейтингу в сфері фінансів, банківської та страхової діяльності в категорії середні підприємства. Едуарду Стась нагороди вручили відома телеведуча Оксана Соколова та Голова Національного банку України Ігор Соркін. Усі переможці отримали дипломи та статуетку - символ Всеукраїнського рейтингу, зображений у вигляді жіночої фігури, яка поєднує в собі образ України і Слави.
Після офіційної церемонії відбувся концерт за участю зірок української естради: Ані Лорак, Анастасії Петрик, скрипаля-віртуоза Василя Попадюк, тріо тенорів «Солов`ї України», вокального квартету «Гетьман» та ін

28-05-2013