НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

23 травня генеральний директор СК «Теком» (м.Одеса) Едуард Стась взяв участь у нагородженні переможців 2 туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012»

 

Головна > Прес-центр > Новини > 23 травня генеральний директор СК «Теком» (м.Одеса) Едуард Стась взяв участь у нагородженні переможців 2 туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012»

23 травня генеральний директор СК «Теком» (м.Одеса) Едуард Стась взяв участь у нагородженні переможців 2 туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012», організатором якого є Асоціація платників податків України.
 У церемонії брали участь Президент АППУ Валентина Арбузова, Перший прем`єр-міністр України Сергій Арбузов, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, Міністр фінансів України Юрій Колобов, Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко та інші високопосадовці. Переможців нагороджували відомі українські телеведучі Соломія Вітвіцька, Оксана Соколова, Ігор Кондратюк, а також видатні діячі культури і мистецтва.
Церемонія почалася з привітального слова Президента України Віктора Януковича, який подякував сумлінних платників податків за вагомий внесок у розвиток нашої країни.
Нагородження переможців відбувалося в 11 номінаціях за трьома категорія: великі, середні та малі підприємства. Всього в Рейтингу взяли участь майже 2000 підприємств, що є платниками податку на прибуток. Після регіонального етапу відбору за перемогу вже на всеукраїнському рівні змагався 351 учасник. СК «Теком» стала переможцем Рейтингу в сфері фінансів, банківської та страхової діяльності в категорії середні підприємства. Едуарду Стась нагороди вручили відома телеведуча Оксана Соколова та Голова Національного банку України Ігор Соркін. Усі переможці отримали дипломи та статуетку - символ Всеукраїнського рейтингу, зображений у вигляді жіночої фігури, яка поєднує в собі образ України і Слави.
Після офіційної церемонії відбувся концерт за участю зірок української естради: Ані Лорак, Анастасії Петрик, скрипаля-віртуоза Василя Попадюк, тріо тенорів «Солов`ї України», вокального квартету «Гетьман» та ін

28-05-2013