НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

Понад 2,3 млн гривень виплатила Страхова компанія «ТЕКОМ»

 

Головна > Прес-центр > Новини > Понад 2,3 млн гривень виплатила Страхова компанія «ТЕКОМ»

Понад 2,3 млн гривень виплатила Страхова компанія «ТЕКОМ» по повній, конструктивній загибелі вантажного автомобіля за Договором добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО).

20 грудня 2016 року в одному з сіл Одеської області сталося ДТП за участю вантажного автомобіля Mercedes-Benz Actros 4141, застрахованого в СК «ТЕКОМ». Водій не впорався з керуванням, в результаті чого зазначений автомобіль, врізавшись у високовольтну опору і огорожу приватного будинку, перекинувся.

За результатами експертної оцінки ушкоджень було встановлено, що вартість ремонту транспортного засобу перевищує його ринкову вартість на момент пошкодження, у зв`язку з чим випадок був кваліфікований, як «повна, конструктивна і фактична загибель транспортного засобу в результаті ДТП».

Страхувальнику пошкодженого автомобілю СК «ТЕКОМ» у встановлені Договором строки було виплачено страхове відшкодування в сумі 2 386 170 грн., що, в номінальному вираженні, є найбільшою страховою виплатою Компанії за весь час її роботи в сегменті автострахування.

СК «ТЕКОМ» стабільно виконує зобов`язання перед клієнтами, забезпечуючи їм якісний та надійний страховий захист на найвищому рівні.

 

28-03-2017