НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

Нам 19 років

 

Сьогодні дуже важливий день для нашої компанії. Нам сьогодні 19 років!!! Вітаємо всіх, хто вклав душу і серце в розвиток і процвітання нашого підприємства. А також вдячні кожному за виконану роботу та внесену лепту.

За 19 минулих років у Страховій компанії «ТЕКОМ» змінилося дуже багато, ми вийшли на рівень провідних учасників страхового ринку України, нам вдалося створити чітко налагоджену мережу регіональних підрозділів, ми залучили нових і активно працюємо з постійними клієнтами. Шляхом вивчення інтересів і вимог споживачів ринку страхових послуг, постійно вдосконалюємо методи нашої роботи, розробляємо нові, вигідні для клієнтів страхові програми, впроваджуємо технологічні новинки в менеджмент та облік.

Головний офіс компанії, розташований в місті Одесі, за дев`ятнадцять років нашої роботи, зробив це південне місто столицею страхової справи півдня України. Саме тому, коли виникла необхідність, в наше місто переїхав Міжнародний Фінансовий Форум – найбільш представницький щорічний захід для страховиків України та зарубіжжя.

Пройшовши довгий шлях ми впевнено дивимося у майбутнє! Бачимо чітко окреслені перспективи і готові порадувати наших постійних і потенційних клієнтів тими напрацюваннями, які плануємо реалізувати, і які під силу тільки досвідченої та згуртованій команді співробітників, такою, якою є колектив Страхової компанії «ТЕКОМ».

Зі святом, друзі! Всім величезне спасибі за співпрацю та дружбу!

17-12-2016