НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

Нам 19 років

 

Сьогодні дуже важливий день для нашої компанії. Нам сьогодні 19 років!!! Вітаємо всіх, хто вклав душу і серце в розвиток і процвітання нашого підприємства. А також вдячні кожному за виконану роботу та внесену лепту.

За 19 минулих років у Страховій компанії «ТЕКОМ» змінилося дуже багато, ми вийшли на рівень провідних учасників страхового ринку України, нам вдалося створити чітко налагоджену мережу регіональних підрозділів, ми залучили нових і активно працюємо з постійними клієнтами. Шляхом вивчення інтересів і вимог споживачів ринку страхових послуг, постійно вдосконалюємо методи нашої роботи, розробляємо нові, вигідні для клієнтів страхові програми, впроваджуємо технологічні новинки в менеджмент та облік.

Головний офіс компанії, розташований в місті Одесі, за дев`ятнадцять років нашої роботи, зробив це південне місто столицею страхової справи півдня України. Саме тому, коли виникла необхідність, в наше місто переїхав Міжнародний Фінансовий Форум – найбільш представницький щорічний захід для страховиків України та зарубіжжя.

Пройшовши довгий шлях ми впевнено дивимося у майбутнє! Бачимо чітко окреслені перспективи і готові порадувати наших постійних і потенційних клієнтів тими напрацюваннями, які плануємо реалізувати, і які під силу тільки досвідченої та згуртованій команді співробітників, такою, якою є колектив Страхової компанії «ТЕКОМ».

Зі святом, друзі! Всім величезне спасибі за співпрацю та дружбу!

17-12-2016