НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

Страхова компанія «Теком» (Одеса) визнана переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012».

 

Головна > Прес-центр > Новини > Страхова компанія «Теком» (Одеса) визнана переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012».

19 квітня Вища рейтингова комісія визначила переможців конкурсу «Сумлінні платники податків - 2012», Страхова компанія «Теком» посіла перше місце в категорії «Сумлінний платник податків у сфері фінансів, банківської та страхової діяльності» серед підприємств середнього бізнесу.


Диплом переможця Одеського регіонального рейтингу 25 квітня вручив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Волошенков генеральному директору СК «Теком» Едуарду Стась. Переможців також привітав керівник Територіального відділення Асоціації платників податків України в Одеській області Мазарак В.П. і начальник ДПС в Одеській області Чорнобай А.В.


Лідерів визначали за об`єктивними критеріями, в основі яких лежать цифри, що характеризують податкове навантаження на підприємство, благодійні витрати в доходах компанії за 2012 рік, середня зарплата штатних працівників і офіційно працевлаштованих. Крім того, оцінювалися податкова дисципліна і кількість сплачених податків.

«Не секрет, бути відзначеним рейтингом« Сумлінний платник податків », нелегко. Завдання передбачає створення найбільш прийнятних умов для розвитку взаємовигідних відносин між державою, в особі його фіскальних органів, і бізнесом. В умовах незміцнілого, багато в чому суперечливого, ринку нашої країни це вкрай складно. Не додає оптимізму і постійно змінне податкове законодавство, а також маса факторів суто політичного характеру.


Але незважаючи на все це, якщо у бізнесу є бажання бути чесним, він буде таким при будь-яких условіях.Ми вважаємо, що роль платника податків, його авторитет у житті країни сприяє підвищенню не тільки загальної культури сплати податків, а й створює реальні передумови для розвитку духу підприємливості в нашому народі, що в кінцевому підсумку позитивно впливає на загальну атмосферу ділових відносин, »- так коментує отримання диплома Едуард Стась.

26-04-2013