НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

Страхова компанія «Теком» (Одеса) визнана переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012».

 

Головна > Прес-центр > Новини > Страхова компанія «Теком» (Одеса) визнана переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012».

19 квітня Вища рейтингова комісія визначила переможців конкурсу «Сумлінні платники податків - 2012», Страхова компанія «Теком» посіла перше місце в категорії «Сумлінний платник податків у сфері фінансів, банківської та страхової діяльності» серед підприємств середнього бізнесу.


Диплом переможця Одеського регіонального рейтингу 25 квітня вручив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Волошенков генеральному директору СК «Теком» Едуарду Стась. Переможців також привітав керівник Територіального відділення Асоціації платників податків України в Одеській області Мазарак В.П. і начальник ДПС в Одеській області Чорнобай А.В.


Лідерів визначали за об`єктивними критеріями, в основі яких лежать цифри, що характеризують податкове навантаження на підприємство, благодійні витрати в доходах компанії за 2012 рік, середня зарплата штатних працівників і офіційно працевлаштованих. Крім того, оцінювалися податкова дисципліна і кількість сплачених податків.

«Не секрет, бути відзначеним рейтингом« Сумлінний платник податків », нелегко. Завдання передбачає створення найбільш прийнятних умов для розвитку взаємовигідних відносин між державою, в особі його фіскальних органів, і бізнесом. В умовах незміцнілого, багато в чому суперечливого, ринку нашої країни це вкрай складно. Не додає оптимізму і постійно змінне податкове законодавство, а також маса факторів суто політичного характеру.


Але незважаючи на все це, якщо у бізнесу є бажання бути чесним, він буде таким при будь-яких условіях.Ми вважаємо, що роль платника податків, його авторитет у житті країни сприяє підвищенню не тільки загальної культури сплати податків, а й створює реальні передумови для розвитку духу підприємливості в нашому народі, що в кінцевому підсумку позитивно впливає на загальну атмосферу ділових відносин, »- так коментує отримання диплома Едуард Стась.

26-04-2013