НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК "TEKOM Mobile"

 

Головна > Прес-центр > Новини > МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК "TEKOM Mobile"

Страхова компанія "Теком" постійно удосконалюється і прагне освоїти нові, сучасні канали спілкування з клієнтом. Неминуче відходять в минуле ті часи, коли зв`язатися із страховиком можна було тільки в його офісі або по телефону - наш сервіс зобов`язаний йти в ногу з часом і ставати краще і краще. Винятковий комфорт для клієнта забезпечить наш мобільний додаток "ТЕКОМ Mobile".

Представляючи додаток, генеральний директор СК "Теком" Едуард Стась підкреслив: "Особливо відрадно, що це застосування створене силами співробітників компанії а не сторонніми IT- розробниками. Це означає розуміння страхових процесів зсередини, тонкощів і нюансів страхового ринку, і найголовніше - того, що необхідно клієнтові! У фокусі уваги компанії незмінно знаходиться саме клієнт і його потреби, тому надання якісного сервісу - одне з найважливіших наших завдань.

Ми створили не просто додаток-візитку, а повноцінне додаток-помічник, зручне і функціональне, здатне зробити клієнтові реальну і ефективну підтримку у будь-якій ситуації. При цьому якість і функціонал додатка перевершує аналоги інших страхових компаній, існуючі на ринку".

Мобільне застосування - значить, страховик завжди поруч! "ТЕКОМ Mobile" забезпечує прямий зв`язок клієнта з компанією безпосередньо через смартфон, забезпечує можливість оперативного спілкування із страховиком в онлайн-режимі через зручні і звичні усім PUSH- повідомлення, що відкриває для клієнта щонайширші можливості!

Для доступу до додатка і додаткової інформації про нього, перейдіть по посиланню:http://tig-it.com.ua/app

Тепер не треба витрачати дорогоцінний час на дзвінки - усю необхідну інформацію можна отримати, просто відкривши додаток на смартфоні. Його інтерфейс максимально простий і зручний. Перерахуємо лише декілька основних сервісів додатка :

 

Особистий кабінет - допоможе клієнтові у будь-який час і у будь-якому місці проглянути інформацію про свої поліси: терміни страхування, розмір страхових премій, історію платежів, термін закінчення дії договорів, а також відновити історію звернень в компанію.

 

Завжди поруч - зв`язатися із страховиком тепер можна у будь-якому місці і у будь-який час. Будь-які питання і консультації, вирішення поточних питань, обмін фото і документами - у будь-якій точці світу, і, що дуже важливо - без зайвих витрат на недешевий роумінг.

Страховий випадок - додаток допоможе буквально в перші хвилини настання страхового випадку, саме тоді, коли така допомога особливо потрібна. Основні функції додатка, у тому числі пам`ятки на усі випадки життя і відповіді на часті питання доступні і в оффлайн режимі, а це означає що "ТЕКОМ Mobile" не залишить Вас без допомоги! Можливість відправки фотографій, документів, повідомлення про страховий випадок робить сервіс виключно функціональними і допомагає своєчасно дозволити навіть найскладніші ситуації.

Аварійний комісар - оперативна допомога безпосередньо на місці аварії. Мабуть, найбільший функціонал мобільне застосування забезпечує саме клієнтам автопрограм. Відправити повідомлення про страховий випадок у будь-якому місці і у будь-який час безпосередньо з додатка, оперативно повідомити компанії інформацію про ДТП, відправити фото ушкоджень, автоматично зафіксувати координати місця аварії за допомогою GPS, - усе це допоможе зробити додаток "ТЕКОМ Mobile".

Окрім перерахованих, клієнтам додатка доступні наступні функції:

• завчасне нагадування про необхідність чергового платежу і про закінчення термінів дії полісів;
• зберігання даних по страхових полісах і зручний доступ до них;
• повідомлення про вигідні умови, опції, програми і акції компанії координати найближчого офісу компанії, перегляд переліку страхових послуг, відповіді на будь-які питання і інші дрібниці, що забезпечують винятковий комфорт від співпраці з нами.

Можливість зворотного зв`язку, оцінки роботи компанії дуже важлива для нас! Ми створили СЛУЖБУ ЯКОСТІ і уважно прислухаємося до відгуків і зауважень клієнтів і прагнемо не лише відповідати усім очікуванням, але і перевищувати їх! Мобільне застосування для наших клієнтів "ТЕКОМ Mobile" безперервно удосконалюється, і надалі набуватиме нових функцій і робитиме зв`язок з компанією ще доступніше і комфортніше.

 

18-09-2019