НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

 

28 березня 2013 генеральний директор страхової компанії «Теком» (Одеса) Едуард Стась відвідав Презентацію Insurance TOP, присвячену підведенню підсумків страхового ринку України за 2012 рік. 

Цей захід вже кілька років є значущою подією для страховиків, оскільки видання Insurance TOP не тільки висвітлює і аналізує актуальні проблеми страхування, але й надає найбільш повний рейтинг страхових компаній України.

Також, на заході відбулася церемонія нагородження лідерів страхового ринку України Національної Премією Insurance TOP, серед яких Страхова компанія «Теком» була відзначена дипломом у класі Найбільша страхова компанія Південного регіону.

«Я хочу висловити подяку виданню Insurance TOP за увагу до нашої компанії і високу оцінку нашої діяльності. Ми дуже раді, що цю нагороду ми отримали практично до 15-річного ювілею СК «Теком». Ця нагорода ще раз доводить, що в нашій країні можуть працювати не тільки компанії з іноземним капіталом і гучним ім`ям, але й національні компанії, які краще розуміють запити і потреби наших громадян. Можу стверджувати, що для нас отримати нагороду від журналу Insurance TOP особливо важливо і приємно, тому що це видання за 10 років своєї роботи зарекомендувало себе як найбільш чесне і об`єктивне. Сьогодні журнал популярний не тільки серед професіоналів, але також і серед звичайних громадян, потенційних споживачів страхових послуг, які завдяки цьому виданню можуть зробити для себе правильний вибір страхової компанії, спираючись на публіковані їм дані і аналіз ринку, »- так прокоментував вручення пам`ятного диплому Едуард Стась.


04-03-2013