НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

 

28 березня 2013 генеральний директор страхової компанії «Теком» (Одеса) Едуард Стась відвідав Презентацію Insurance TOP, присвячену підведенню підсумків страхового ринку України за 2012 рік. 

Цей захід вже кілька років є значущою подією для страховиків, оскільки видання Insurance TOP не тільки висвітлює і аналізує актуальні проблеми страхування, але й надає найбільш повний рейтинг страхових компаній України.

Також, на заході відбулася церемонія нагородження лідерів страхового ринку України Національної Премією Insurance TOP, серед яких Страхова компанія «Теком» була відзначена дипломом у класі Найбільша страхова компанія Південного регіону.

«Я хочу висловити подяку виданню Insurance TOP за увагу до нашої компанії і високу оцінку нашої діяльності. Ми дуже раді, що цю нагороду ми отримали практично до 15-річного ювілею СК «Теком». Ця нагорода ще раз доводить, що в нашій країні можуть працювати не тільки компанії з іноземним капіталом і гучним ім`ям, але й національні компанії, які краще розуміють запити і потреби наших громадян. Можу стверджувати, що для нас отримати нагороду від журналу Insurance TOP особливо важливо і приємно, тому що це видання за 10 років своєї роботи зарекомендувало себе як найбільш чесне і об`єктивне. Сьогодні журнал популярний не тільки серед професіоналів, але також і серед звичайних громадян, потенційних споживачів страхових послуг, які завдяки цьому виданню можуть зробити для себе правильний вибір страхової компанії, спираючись на публіковані їм дані і аналіз ринку, »- так прокоментував вручення пам`ятного диплому Едуард Стась.


04-03-2013