НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

К Дню Конституції України

 

Головна > Прес-центр > Новини > К Дню Конституції України

26 червня, в Одеському національному театрі опери та балету відбулися врочисті збори на честь 19-й річниці Конституції України, де були нагороджені учасники АТО, волонтери, медики, учителі, представники місцевого самоврядування й інші поважні жителі нашого регіону. Державні нагороди, почесні звання, знаки відмінності, грамоти обласного й міського рівня вручали заступник губернатора Володимир Кулаков, мер Одеси Геннадій Труханов і перший заступник председатєля обласної ради Ігор Смирнов.

Зокрема, розпорядженням Одеської облради «За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток регіону, високий професіоналізм і із приводу Дня Конституції України», був нагороджений Почесним знаком відмінності Одеської обласної ради – генеральний директор приватного акціонерного товариства Страхової компанії «Теком», депутат Одеської обласної ради Едуард Стась.
Едуард Стась, подякувавши керівництво Одеської облради за честь, так прокоментував цю подію:

«Платон одного разу сказав: «Я бачу загибель тієї держави, де закон не має чинності…». Цю його максиму знає кожен юрист-першокурсник.

Так, Платон вчить нас, що держава повинна бути підлегла закону, а не навпаки. Якщо ж закон буде підлеглий державі, то це може спричинити репресії і свавілля. Конституція, що регламентує поведінку держави й громадян, є інструментом, покликаним не допустити тиранії й диктатури з боку держави. Тому так важливо дотримувати Конституцію, як незаперечний «основний закон», створений, у першу чергу для суспільного блага й гарантуючий непорушність прав і свобод громадян.

Однак, не варто розраховувати, що одного разу написані статті Конституції, повинні залишатися незмінними. Суспільство – це живий організм, і основний закон повинен реагувати на його розвиток. Тому в самій Конституції прописані механізми її законної зміни, що й відбувається в нашій державі зараз. Я сподіваюся, що останні, внесені в Конституцію України зміни, допоможуть нашій країні подолати внутрішні протиріччя, укласти новий, такий що влаштовує всіх, «суспільний договір» і успішно протистояти зовнішнім погрозам»

01-07-2015