НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

К Дню Конституції України

 

Головна > Прес-центр > Новини > К Дню Конституції України

26 червня, в Одеському національному театрі опери та балету відбулися врочисті збори на честь 19-й річниці Конституції України, де були нагороджені учасники АТО, волонтери, медики, учителі, представники місцевого самоврядування й інші поважні жителі нашого регіону. Державні нагороди, почесні звання, знаки відмінності, грамоти обласного й міського рівня вручали заступник губернатора Володимир Кулаков, мер Одеси Геннадій Труханов і перший заступник председатєля обласної ради Ігор Смирнов.

Зокрема, розпорядженням Одеської облради «За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток регіону, високий професіоналізм і із приводу Дня Конституції України», був нагороджений Почесним знаком відмінності Одеської обласної ради – генеральний директор приватного акціонерного товариства Страхової компанії «Теком», депутат Одеської обласної ради Едуард Стась.
Едуард Стась, подякувавши керівництво Одеської облради за честь, так прокоментував цю подію:

«Платон одного разу сказав: «Я бачу загибель тієї держави, де закон не має чинності…». Цю його максиму знає кожен юрист-першокурсник.

Так, Платон вчить нас, що держава повинна бути підлегла закону, а не навпаки. Якщо ж закон буде підлеглий державі, то це може спричинити репресії і свавілля. Конституція, що регламентує поведінку держави й громадян, є інструментом, покликаним не допустити тиранії й диктатури з боку держави. Тому так важливо дотримувати Конституцію, як незаперечний «основний закон», створений, у першу чергу для суспільного блага й гарантуючий непорушність прав і свобод громадян.

Однак, не варто розраховувати, що одного разу написані статті Конституції, повинні залишатися незмінними. Суспільство – це живий організм, і основний закон повинен реагувати на його розвиток. Тому в самій Конституції прописані механізми її законної зміни, що й відбувається в нашій державі зараз. Я сподіваюся, що останні, внесені в Конституцію України зміни, допоможуть нашій країні подолати внутрішні протиріччя, укласти новий, такий що влаштовує всіх, «суспільний договір» і успішно протистояти зовнішнім погрозам»

01-07-2015