НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

У складі топ - менеджменту ЧАО Страхова компанія "Теком" відбулися зміни.

 

Головна > Прес-центр > Новини > У складі топ - менеджменту ЧАО Страхова компанія "Теком" відбулися зміни.

Наказом Генерального директора від 15 червня 2015 р. на посаду Директора Департаменту продажів – заступника Генерального директора призначений Дмитро Шокотько, що раніше очолювал філію компанії в м. Київ.

Новий Директор Департаменту продажів Дмитро Шокотько починав роботу в страховому бізнесі в далекому 1997 році й пройшов шлях від співробітника відділу страхування цивільної відповідальності до директора філії. Дмитро Шокотько – корінний одесит, тому для нього просування по кар`єрним сходам тім цінніше, що має на увазі повернення в рідне місто.
"Перехід на нову посаду Дмитра Шокотько обумовлений необхідністю підсилити такий важливий напрямок роботи як корпоративні продажі, що є одним з основних джерел страхових премій компанії. Безумовно, досвід Дмитра зможе дати позитивні результати й позитивно відіб`ється на показниках компанії, а також сприяє підвищенню якості роботи мережі філій, від чого у виграші виявляться наші клієнти", – прокоментував призначення Генеральний директор Едуард Стась.

Замість Дмитра Шокотько директором філії «Київська» призначений Олександр Черний, що має більш ніж 20-ти літній досвід роботи на різних керівних посадах у страхуванні. Призначення такого досвідченого фахівця покликано зміцнити позиції філії на ринку страхових послуг столичного регіону.

Як сказав далі Едуард Стась: "Впевен, що в новому форматі взаємодії ми досягнемо ще більш значних успіхів, а наша компанія ще більше зміцнить свої позиції на страховому ринку України. Ми вже багато чого зробили разом. Протягом 5 місяців 2015 року СК ТЕКОМ демонструє позитивну динаміку за основними показниками. Це означає, що вектор руху обраний правильно. Ми маєм намір ще більш посилювати свої позиції на ринку страхування завдяки впровадженню нових стандартів сервісу, оптимізації процесів урегулювання, новим підходам у роботі із клієнтами й новим програмним продуктам".

16-06-2015