НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

ЧАО СК «Теком» виплатила більш 3,8 млн. грн. страхового відшкодування одному з великих українських агрохолдингів.

 

Головна > Прес-центр > Новини > ЧАО СК «Теком» виплатила більш 3,8 млн. грн. страхового відшкодування одному з великих українських агрохолдингів.

Згідно з умовами договору добровільного страхування с/г продукції під покриттям на випадок повної загибелі перебували посіви озимої пшениці на території Хмельницької, Житомирської й Чернівецької областей. У результаті заморозку в Хмельницькій області, відбувшихся на початку березня 2015 р., загинули посіви озимих с/г культур на площі більш 1 тис. га.

Після проведення всіх необхідних у такому випадку експертиз і одержання документів, ЧАО СК «Теком» визнало подію страховою і ухвалило рішення щодо виплати 3 876 тис. грн.

Було встановлено, що на території господарства спостерігалося значне зниження температури повітря, що поряд з мінімальною товщиною шару снігу й недоліком вологи в ґрунті привело до повної загибелі посівів озимої пшениці.

Страхове відшкодування зроблене при участі СК «Інго Україна» компанією, що виступила, перестрахувальником за даним договором добровільного страхування с/г продукції. До теперішнього часу зобов`язання страховика перед клієнтом виконані в повному обсязі, що свідчить про якісну й оперативну роботу служб урегулювання збитків СК «Теком» і СК «Інго Україна».

15-06-2015