НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

СК «Теком» виплатила клієнтові більш 237 тисяч гривень страхового відшкодування по КАСКО

 

Головна > Прес-центр > Новини > СК «Теком» виплатила клієнтові більш 237 тисяч гривень страхового відшкодування по КАСКО

Після розгляд матеріалів справи про ДТП за участю застрахованого автомобіля Toyota Highlander СК «Теком» ухвалила рішення щодо повного відшкодування вартості відбудовного ремонту транспортного засобу.

Рухаючись із боку Одеської площі в напрямку автовокзалу, водій автомобіля Kia Rio на підїзді до пішохідного переходу знизив швидкість для пропуску пішоходів. Їдучий слідом водій автомобіля DADI не витримав безпечну дистанцію, не впорався з керуванням і зробив з ним зіткнення. Це спровокувало наступний ланцюжок зіткнень. У результаті удару автомобіль Kia Rio відкинуло на  клієнта, що йде по зустрічній смузі автомобіль, Компанії, у свою чергу автомобіль Toyota Highlander зіштовхнувся з Volkswagen Passat, який рухався в попутному напрямку в крайньому правому ряді. У результаті ДТП автомобіль Toyota Highlander одержав механічні ушкодження лівих передніх і задніх дверей, лівих переднього й заднього крила, правого заднього крила, переднього й заднього бампера.

Страхова подія відбулася наприкінці грудня минулого року в м. Київ. Застрахований по програмі КАСКО автомобіль став учасником ДТП за участю чотирьох транспортних засобів.  

Автомобіль клієнта був застрахований по КАСКО в СК «Теком». Усі інші учасники ДТП, включаючи винуватця аварії, мали лише поліс ОСАГО. У цій ситуації можна тільки вітати передбачливість нашого клієнта, адже відшкодування збитку повністю побрала на себе страхова компанія. Усім іншим учасникам ДТП має бути тривалий виснажливий процес судового розгляду. І відповідь на запитання, за чий рахунок будуть відновлюватися постраждалі автомобілі учасників ДТП, не так однозначний.   

СК «Теком» пропонує своїм клієнтам кілька програм страхування транспортних засобів. Вони припускають як комплексне страхування ризиків (класичне КАСКО), так і адаптовані продукти - «Міні - каско» і «Антикриз» - з покриттям основних ризиків (ДТП, викрадення).

СК «Теком» - ваше майно під надійним захистом!

29-01-2015