НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

Страхова компанія «Теком» виступила партнером XІV Міжнародного Чорноморського фінансового Форуму

 

Головна > Прес-центр > Новини > Страхова компанія «Теком» виступила партнером XІV Міжнародного Чорноморського фінансового Форуму

Страхова компанія «Теком» виступила партнером XІV Міжнародного Чорноморського фінансового Форуму, який вперше пройшов в Одесі з 10 по 13 вересня.
  «Ми були раді вітати всіх учасників Форуму в нашому гостинному місті, якому до того ж виповнилося 220 років цього року. Нам хотілося, щоб представники фінансового світу сприймали Одесу не тільки як культурну столицю і столицю гумору, розваг, а й як серйозний діловий центр. Саме тому, а також з огляду на сформовані обставини, ми свого часу запропонували провести Форум не в Ялті, а в Одесі », - прокоментував Генеральний директор СК« Теком »Едуард Стась.
Відкриття форуму пройшло в дружній обстановці на тематичному вечорі з традиційним одеським колоритом, який запам`ятався всім учасникам своєю гостинністю і невимушеністю.
«Особливу подяку хотілося б висловити всім іноземним учасникам цієї події, які, не побоявшись подій в Україні, повірили в нас, підтримали в складний час і приїхали на дуже важливе для страховиків захід. Ми сподіваємося, що наступного року на Форум приїде ще більшу кількість учасників, ми будемо раді їх зустріти саме в Одесі », - зазначив Едуард Стась.
Організатором Форуму (колишня назва - Міжнародний Ялтинський Фінансовий Форум) є Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України. Цього року у Форумі брали участь представники близько 20 країн світу, відомі страхові та перестрахувальні товариства, банки, брокерські, аудиторські, консалтингові, інвестиційні, юридичні, рейтингові, асистуючі і IT-компанії. Органи державної влади, науковці, експерти, журналісти. Це наші колеги та партнери з Австрії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Великобританії, Німеччини, Голландії, Грузії, Латвії, Молдови, Польщі, Росії, Румунії, Словенії, Таджикистану, Узбекистану, України, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Естонії. Багато уваги на Форумі було присвячено темам ефективної інтеграції України в ключові міжнародні фінансові системи, а також виконання зобов`язань страхових компаній перед клієнтами в зоні АТО.

15-09-2014