НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

620 тисяч гривень виплачено у травні за Договором страхування готівкових коштів

 

Головна > Прес-центр > Новини > 620 тисяч гривень виплачено у травні за Договором страхування готівкових коштів

620 тисяч гривень виплачено у травні Страховою компанією «Теком» за Договором страхування готівкових коштів одному з найбільших одеських банків. Причиною виплати стало збройний напад, в результаті якого постраждав банкомат.
Напад було скоєно 24 квітня. Група осіб в масках увірвалася в будівлю кардіоцентру на вулиці Пастера і, погрожуючи зброєю, зв`язала охоронця. Після цього зловмисники проникли в приміщення, де був встановлений банкомат і за допомогою автогену розкрили касети з готівкою грошовими коштами. Заволодівши грошима, злочинці зникли в лічені хвилини.
СК «Теком» висловлює подив у зв`язку поширеною в останні місяці у ряду страхових компаній практикою відмови від страхових виплат з посиланням на форс-мажорні обставини, нібито пов`язані з нестабільною суспільно-політичною обстановкою в країні.
«Ми в змозі повністю виконувати наші зобов`язання за укладеними договорами страхування, - заявив генеральний директор СК«Теком» Едуард Стась, - тому що поточне політичне становище в країні не є критичним для страхової галузі. Тому Страхова компанія «Теком» не має наміру ховатися за т.зв. «Форс-мажор», оскільки в даному випадку ми маємо справу з класичними страховими ризиками, такими як грабіж і крадіжка зі зломом».
«Ми висловлюємо надію, що приклад роботи нашої компанії, буде стабілізуючим фактором для страхового ринку Півдня України. Ми впевнені, що наші колеги, найближчим часом, повернуться до звичайного режиму роботи, без зайвої для страхової справи «вразливості», - підсумував Едуард Стась, говорячи про перспективи страхового ринку в цілому.

11-06-2014