НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

620 тисяч гривень виплачено у травні за Договором страхування готівкових коштів

 

Головна > Прес-центр > Новини > 620 тисяч гривень виплачено у травні за Договором страхування готівкових коштів

620 тисяч гривень виплачено у травні Страховою компанією «Теком» за Договором страхування готівкових коштів одному з найбільших одеських банків. Причиною виплати стало збройний напад, в результаті якого постраждав банкомат.
Напад було скоєно 24 квітня. Група осіб в масках увірвалася в будівлю кардіоцентру на вулиці Пастера і, погрожуючи зброєю, зв`язала охоронця. Після цього зловмисники проникли в приміщення, де був встановлений банкомат і за допомогою автогену розкрили касети з готівкою грошовими коштами. Заволодівши грошима, злочинці зникли в лічені хвилини.
СК «Теком» висловлює подив у зв`язку поширеною в останні місяці у ряду страхових компаній практикою відмови від страхових виплат з посиланням на форс-мажорні обставини, нібито пов`язані з нестабільною суспільно-політичною обстановкою в країні.
«Ми в змозі повністю виконувати наші зобов`язання за укладеними договорами страхування, - заявив генеральний директор СК«Теком» Едуард Стась, - тому що поточне політичне становище в країні не є критичним для страхової галузі. Тому Страхова компанія «Теком» не має наміру ховатися за т.зв. «Форс-мажор», оскільки в даному випадку ми маємо справу з класичними страховими ризиками, такими як грабіж і крадіжка зі зломом».
«Ми висловлюємо надію, що приклад роботи нашої компанії, буде стабілізуючим фактором для страхового ринку Півдня України. Ми впевнені, що наші колеги, найближчим часом, повернуться до звичайного режиму роботи, без зайвої для страхової справи «вразливості», - підсумував Едуард Стась, говорячи про перспективи страхового ринку в цілому.

11-06-2014