НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

Важлива інформація для клієнтів СК «Теком»!

 

Головна > Прес-центр > Новини > Важлива інформація для клієнтів СК «Теком»!

Важлива інформація для клієнтів СК «Теком» за договорами автоКАСКО!

У зв`язку з нестабільною економічною ситуацією в Україні і зростанням цін на автомобільному ринку, пов`язаних з різкою девальвацією гривні, вважаємо за необхідне довести до Вашого відома наступне:
        - За умовами Договору страхування, укладеного між Вами і нашою компанією, можливі випадки невідповідності дійсної (ринкової) вартості Вашого транспортного засобу склалася на ринку, а саме її зростання в гривневому еквіваленті, та страхової суми за договором (Розділ 7. «Загальні умови» Частини 1 Договору страхування) з вищезгаданих причин.
        Дане невідповідність може призвести до того, що при настанні страхового випадку компанія буде змушена провести пропорційну виплату страхового відшкодування, що призведе до отримання Вами неповної суми необхідної для відновного ремонту. (Пункт 14.4.3 Договору страхування).
        Також хотіли б нагадати про те, що у випадку якщо раніше була проведена виплата страхового відшкодування за чинним Договором страхування, укладеним на умовах « ЗДС » ( Пункт 5.8  Договору страхування) Ви маєте право відновити зменшену страхову суму на розмір виробленої виплати, до початкового рівня зазначеного в Договорі, або до рівня відповідного дійсної (ринкової) вартості Вашого транспортного засобу, щоб уникнути в подальшому отримання пропорційної виплати страхового відшкодування.
         Беручи до уваги вищевикладене, просимо Вас звернутися в офіс ПрАТ СК «Теком», або зв`язатися з нами по телефону за уточненням дійсної (ринкової) вартості застрахованого автомобіля на території України на сьогоднішній день. У разі необхідності та Вашої згоди між нами буде укладено Додаткову угоду про відновлення ВІДПОВІДНОСТІ страхової суми Вашого автомобіля з дійсною ринковою вартістю або відновленні страхової суми, шляхом внесення (оплати) додаткової страхової премії (Пункт 5.4  Договору страхування) на термін, що залишився страхування на умовах передбачених чинним договором.

26-05-2014