НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

Важлива інформація для клієнтів СК «Теком»!

 

Головна > Прес-центр > Новини > Важлива інформація для клієнтів СК «Теком»!

Важлива інформація для клієнтів СК «Теком» за договорами автоКАСКО!

У зв`язку з нестабільною економічною ситуацією в Україні і зростанням цін на автомобільному ринку, пов`язаних з різкою девальвацією гривні, вважаємо за необхідне довести до Вашого відома наступне:
        - За умовами Договору страхування, укладеного між Вами і нашою компанією, можливі випадки невідповідності дійсної (ринкової) вартості Вашого транспортного засобу склалася на ринку, а саме її зростання в гривневому еквіваленті, та страхової суми за договором (Розділ 7. «Загальні умови» Частини 1 Договору страхування) з вищезгаданих причин.
        Дане невідповідність може призвести до того, що при настанні страхового випадку компанія буде змушена провести пропорційну виплату страхового відшкодування, що призведе до отримання Вами неповної суми необхідної для відновного ремонту. (Пункт 14.4.3 Договору страхування).
        Також хотіли б нагадати про те, що у випадку якщо раніше була проведена виплата страхового відшкодування за чинним Договором страхування, укладеним на умовах « ЗДС » ( Пункт 5.8  Договору страхування) Ви маєте право відновити зменшену страхову суму на розмір виробленої виплати, до початкового рівня зазначеного в Договорі, або до рівня відповідного дійсної (ринкової) вартості Вашого транспортного засобу, щоб уникнути в подальшому отримання пропорційної виплати страхового відшкодування.
         Беручи до уваги вищевикладене, просимо Вас звернутися в офіс ПрАТ СК «Теком», або зв`язатися з нами по телефону за уточненням дійсної (ринкової) вартості застрахованого автомобіля на території України на сьогоднішній день. У разі необхідності та Вашої згоди між нами буде укладено Додаткову угоду про відновлення ВІДПОВІДНОСТІ страхової суми Вашого автомобіля з дійсною ринковою вартістю або відновленні страхової суми, шляхом внесення (оплати) додаткової страхової премії (Пункт 5.4  Договору страхування) на термін, що залишився страхування на умовах передбачених чинним договором.

26-05-2014