НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

СК «Теком» виплатила більше 1 415 тис. грн. за договором страхування «морське КАСКО».

 

Головна > Прес-центр > Новини > СК «Теком» виплатила більше 1 415 тис. грн. за договором страхування «морське КАСКО».

У січні Страхова компанія «Теком» здійснила страхову виплату однієї з українських лізингових компаній на суму більш ніж 1415 тис. грн. за договором страхування «морське КАСКО». За даним договором був застрахований морський буксир льодового класу, побудований в 2009 рік на судноверфі «DAMEN».
У процесі експлуатації була виявлена ​​несправність вінторулевой колонки. Для оцінки характеру несправності до Одеси прибули інженери компанії-виробника Rolls -Royce , судноверфі і незалежні сюрвеєри. На підставі отриманих висновків зроблено висновок, що причиною несправностей було пошкодження в результаті впливу зовнішньої сили, що є страховим випадком за договором.
Виплата була проведена за підтримки страхової компанії «Інго Україна», яка виступала перестрахувальником за даним договором страхування.
 Дана виплата є однією з найбільших в історії компанії, здійсненої з цього виду страхування - морське КАСКО. СК «Теком» є однією з небагатьох на сьогоднішній день страховою компанією в Україні, яка має ліцензію на страхування морських суден та відповідальності перевізників, що обумовлено територіальним знаходженням нашого центрального офісу в Одесі», - прокоментував Генеральний директор СК«Теком»Едуард Стась.

20-01-2014