НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

 

17 грудня Страхова компанія «ТЕКОМ» відзначила свій день народження. 16 років тому , в цей день, в Одесі, став функціонувати перший офіс компанії.
«ТЕКОМ» по праву можна назвати однією з найстаріших страхових компаній на півдні нашої країни, яка внесла величезний внесок у формування українського страхового ринку.
З дня свого заснування Страхова компанія «ТЕКОМ» розвивалася і вдосконалювалася, орієнтуючись виключно на просування ідеї максимальної доступності страхової послуги для кінцевого споживача, при цьому впроваджуючи самий передовий досвід і стандарти світового ринку страхування. Система менеджменту якості СК «Теком» визнана відповідною стандарту ISO 9001:2008 (ДСТУ ISO 9001:2009). Щорічно СК «Теком» проходить перевірку ЗМК на відповідність ДСТУ ISO 9001:09 ( ISO 9001:08 ).
За 16 років успішної роботи компанія створила філіальну мережу в ключових містах України. Філії компанії є Києві, Донецьку, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові. На сьогоднішній день в СК «Теком» трудяться близько 100 фахівців найвищого рівня підготовки, ведеться робота з навчання нових співробітників для майбутніх напрямків розвитку компанії.
Доказом досягнень Страхової компанії «ТЕКОМ» служить багаторічну співпрацю з найбільшими українськими і закордонними компаніями та організаціями. СК «ТЕКОМ» є членом Президії Ліги страхових організацій України, авіаційного та морського страхового бюро; володіє нагородами «Золотий Меркурій», «Лідер галузі», «Зірка Якості», неодноразово удостоювалася звання кращого роботодавця і платника податків року. За багаторічну роботу на страховому ринку компанія відзначена орденом ЛСОУ «За вагомий внесок у розвиток страхування» , за підсумками 2012 р. нагороджена Національною премією Insurance TOP у класі «Найбільша страхова компанія Південного регіону». СК «Теком» переможець Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012 ».

За версією українського ділового видання «Галицькі контракти» СК «ТЕКОМ» увійшла до списку найдорожчих брендів України, вартість якого оцінена в 196,12 млн.грн.
2013 рік для СК «ТЕКОМ» ознаменувався виходом на новий виток розвитку. У 16 -й день народження компанія має солідний портфель страхових програм для юридичних і фізичних осіб, багато з яких представляються на ринку страхування України вперше.
Страхова компанія «ТЕКОМ» дякує всіх своїх клієнтів і партнерів, сподіваючись на продовження плідної і взаємовигідної співпраці.

18-12-2013