НОВИНИ

09-05-2019

С Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  

далі... 28-04-2019

В цей світлий та радісний день бажаємо вам добра, здоров`я, миру та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен

далі... 22-01-2019

З Днем Соборності України!

далі... 31-12-2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Сердечні побажання міцного здоров’я,

далі... 17-12-2018

Сьогодні виповнюється 21 рік нашій компанії! Компанії, яка всіх нас об`єднала для того, щоб робити потрібну

далі...
Всі новини

Генеральний директор СК «Теком» Едуард Стась взяв участь у щорічній зустрічі топ -менеджерів страхових компаній і брокерів , яку традиційно проводить журнал «Insurance TOP».

 

Головна > Прес-центр > Новини > Генеральний директор СК «Теком» Едуард Стась взяв участь у щорічній зустрічі топ -менеджерів страхових компаній і брокерів , яку традиційно проводить журнал «Insurance TOP».

Генеральний директор СК «Теком» Едуард Стась взяв участь у щорічній зустрічі топ -менеджерів страхових компаній і брокерів , яку традиційно проводить журнал «Insurance TOP».


Захід присвячено презентації журналу , в якому підведені підсумки страхового ринку України в 2013 році , а також перспективам його розвитку . Крім цього, відбулася церемонія нагородження лідерів страхового ринку України Національної Премією Insurance TOP , серед яких Страхова компанія « Теком » була відзначена дипломом у класі Лідер страхування морської відповідальності .
Для Страхової компанії «Теком» , є великою честю участь у Церемонії нагородження Лідерів Національної Премії Insurance TОР . Ми щиро раді , об\`єктивній оцінці нашої праці. Я хочу відзначити , що страхування відповідальності судновласника - це той напрямок у бізнесі «Теком» , якого ми завжди приділяли найбільшу увагу і розвивали в силу територіального та професійного потенціалу нашої компанії. І як видно , наші зусилля не залишилися непоміченими. Ми і надалі сподіваємося зберігати за собою лідерські позиції в цьому напрямку страхування , як і у всіх інших , якими займається Страхова компанія «Теком» , - прокоментував Едуард Стась .
Захід пройшов у новому форматі і передбачало , крім підсумків і прогнозів страхової галузі , дискусію страховиків і представників Нацкомфінпослуг з обговоренням проблем і стратегій розвитку вітчизняного ринку страхування в умовах кризи та політичної нестабільності в Україні .

23-04-2014