НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

Генеральний директор СК «Теком» Едуард Стась взяв участь у щорічній зустрічі топ -менеджерів страхових компаній і брокерів , яку традиційно проводить журнал «Insurance TOP».

 

Головна > Прес-центр > Новини > Генеральний директор СК «Теком» Едуард Стась взяв участь у щорічній зустрічі топ -менеджерів страхових компаній і брокерів , яку традиційно проводить журнал «Insurance TOP».

Генеральний директор СК «Теком» Едуард Стась взяв участь у щорічній зустрічі топ -менеджерів страхових компаній і брокерів , яку традиційно проводить журнал «Insurance TOP».


Захід присвячено презентації журналу , в якому підведені підсумки страхового ринку України в 2013 році , а також перспективам його розвитку . Крім цього, відбулася церемонія нагородження лідерів страхового ринку України Національної Премією Insurance TOP , серед яких Страхова компанія « Теком » була відзначена дипломом у класі Лідер страхування морської відповідальності .
Для Страхової компанії «Теком» , є великою честю участь у Церемонії нагородження Лідерів Національної Премії Insurance TОР . Ми щиро раді , об\`єктивній оцінці нашої праці. Я хочу відзначити , що страхування відповідальності судновласника - це той напрямок у бізнесі «Теком» , якого ми завжди приділяли найбільшу увагу і розвивали в силу територіального та професійного потенціалу нашої компанії. І як видно , наші зусилля не залишилися непоміченими. Ми і надалі сподіваємося зберігати за собою лідерські позиції в цьому напрямку страхування , як і у всіх інших , якими займається Страхова компанія «Теком» , - прокоментував Едуард Стась .
Захід пройшов у новому форматі і передбачало , крім підсумків і прогнозів страхової галузі , дискусію страховиків і представників Нацкомфінпослуг з обговоренням проблем і стратегій розвитку вітчизняного ринку страхування в умовах кризи та політичної нестабільності в Україні .

23-04-2014