НОВИНИ

03-09-2019

Шановні клієнти! З 1 листопада 2019 року в Україні вводиться міжнародний номер банківського рахунку

далі... 24-08-2019

далі... 08-08-2019

Компанія виплатила клієнтам, з якими трапилися страхові випадки, 9,5 млн гривень страхових відшкодувань.

далі... 26-06-2019

25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського

далі... 03-06-2019

Страхова компанія «Теком» виплатила клієнтам більше 1 230 000 грн. за два тижні травня. Більша

далі...
Всі новини

Страхова компанія «Теком» випустила на ринок модифікований страховий продукт «МініКАСКО».

 

Головна > Прес-центр > Новини > Страхова компанія «Теком» випустила на ринок модифікований страховий продукт «МініКАСКО».

Фахівці компанії « Теком » розробили нову програму добровільного страхування автотранспорту « мініКАСКО ». Ця програма , на відміну від класичного КАСКО , дає можливість власникам старих автомобілів захистити свої майнові інтереси , істотно заощадивши свої гроші. За програмою « МініКАСКО » можливо укласти договір страхування транспортного засобу старше 5 років (до 15 років включно) за ризиком ДТП за участю застрахованого авто і з вини страхувальника.
Сьогодні такий продукт пропонують буквально 2-3 компанії на страховому ринку , при цьому у них спостерігаються суттєві відмінності . При укладанні звичайного договору КАСКО в основному компанії беруть на страхування автомобілі не старші 7-10 років , для власників машин старше вказаного віку поліс КАСКО практично недоступний. Продукт - менеджери СК « Теком » подбали про своїх існуючих і потенційних клієнтів , що мають старі авто , створивши для них продукт « мініКАСКО » з найвигіднішими умовами.
Однією з переваг даної програми є можливість вибрати страхову суму , найбільш актуальну для клієнта і часто Страхувальник виявляється поставленим перед фактом - Ваше авто буде застраховано на таку-то суму. Найчастіше це ринкова вартість авто. Якщо ж клієнт хоче зменшити страхову суму ( щоб заощадити на платежі ) , то його чекає покарання у вигляді пропорційної виплати за недострахованія . У « мініКАСКО » Страхувальник сам може вибрати один із запропонованих варіантів страхової суми без обмежень пропорційної виплати .
І , звичайно ж , приваблює ціна такого полісу - приблизно рівна ціні автоцивілки !
Придбавши поліс « мініКАСКО » власник автомобіля повністю захищає свої фінансові інтереси в разі участі в ДТП , тому що поліс ОСАГО компенсує витрати , пов`язані з ремонтом другого учасника події, а збиток машині Страхувальника буде компенсований за полісом мініКАСКО .
Всі ці переваги є в одному продукті від СК « Теком » - « мініКАСКО » !

14-10-2013